Femara , Letu , Letroks , Letrasan Kullananlar Tecrübelerimizi Paylaşalım

Deniz763

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
184
64
32
allah yardimcin olsun.ben 4 yila yakin bekledim.keske bu kadar beklemeden tup yaptirsaydim
Sağol canim. Çok zor Rabbim tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin.Anladım canim. Bende vakit kaybetmek istemezdim. Ama olmadı. Hep umut ettim. Şimdi aşılama yapılacak. Ya o da olmazsa diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım

fatma deniz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2014
13
3
34
Merhaba arkadaslar ben 2 yil hamile kalamamistim hic bir sorun gorunmuyordu. Klomen kullandim olmadi ama 2.ayimda letu ile hamilelik elde ettim. Gerci 9.haftada kalbi durdugu icin kaybettim malesef ama letu klomene gore daha etkili bir ilac diye dusunuyorum. Simdi tekrar kullandim bakalim carsamba kontrolum var yumurta olusmus mu

Off_off

ҨƱƐƐИ ♡F ƬĤƐ ҠĪИƓ
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
521
448
Bende üç dört ay klomen kullandım ama hiç yumurta oluşmadı femara kullandığım ay çok sayıda yumurtam oluştu ama çok olduğu için yine çatlama ignesi yapılmadı kesinlikle femara klomenden oldukça yüksek dozda bir ilaç

Tuqche_89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2017
1.262
347
Merhaba kızlar bnm bugün yumurtlarım toplandı 19 yumurtam toplandı. Doktorum ohss olabilirsin dedi dostinexs ve letu diye ilaç yazmis ama ne diye verildi blmiom

melek5557

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
66
4
32
Merhaba arkadaslar ben 2 yil hamile kalamamistim hic bir sorun gorunmuyordu. Klomen kullandim olmadi ama 2.ayimda letu ile hamilelik elde ettim. Gerci 9.haftada kalbi durdugu icin kaybettim malesef ama letu klomene gore daha etkili bir ilac diye dusunuyorum. Simdi tekrar kullandim bakalim carsamba kontrolum var yumurta olusmus mu

Murpyy

.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
2.336
4.227
Ben kullandım geçen ay letudan, sonuç hüsran. Umarım sizde işe yarar

melek5557

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
66
4
32

melek5557

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
66
4
32
Bu ayda verdimi aynı ilacı arkadaş kullandı ilk ay hamile kaldı bakalım olmakmış bu ay yeni başladım kullanmaya