• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Femara ve ovitrelle Çatlatma iğnesi

Didiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
2
4
Merhaba kızlar, 3 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk istiyoruz. Pko var bende ama çok küçüklermiş yani minimalistik over. Ayrıca ufak bi çikolata kistim de var. Heralde bu yüzden çocuğum olmuyor. Bu ay femara kullandım 5 gün boyunca. Ayrıca inofolic kullandım. Daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum. Benimle aynı durumda olan var mı?

Nurrhanm

Evvela sabır...
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
521
217
Bende üç gün önce başladım canım bende pkoluyum 2.5 senedir evliyiz olması bizimde

tontis3232

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
41
16
merhaba arkadaslar ben pkoluyum ve 3 ay boyunca klomen kullandim 1. ay hic yumurtam olusmadi 2. ay 13mm buyuklukte olustu maalesef yeterli degildi 3. ay 20 mm olustu tek yumurta vardi catlatma ignesi vurundum ama maalesef oda tutmadi bu ay doktorum tedaviyi degistirp femare verdi bugun basladim pazartesi kontrolum var umarim bu ay daha fazla yumurta olusur bu sekilde yasayanlar oldu mu hic

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-08-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

muses

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
432
561
Merhaba kızlar, 3 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk istiyoruz. Pko var bende ama çok küçüklermiş yani minimalistik over. Ayrıca ufak bi çikolata kistim de var. Heralde bu yüzden çocuğum olmuyor. Bu ay femara kullandım 5 gün boyunca. Ayrıca inofolic kullandım. Daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum. Benimle aynı durumda olan var mı?
bende aynı durumdayım geçen ay başarılı olmadı bakalım bu ay klomen verdi doktorum onu içiyorum,kontrole gittiğimde ne olmuş yazarım onu

epione

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2015
25
7
bende aynı durumdayım geçen ay başarılı olmadı bakalım bu ay klomen verdi doktorum onu içiyorum,kontrole gittiğimde ne olmuş yazarım onu
Ben de onceki ay femara kullandim yumurtam buyudu kendiliginden catladi fakat doenme olmadi. Bu ay ikinci kullanisim p.tesi progesteron yaptirdim yine catlamis yumurtam umarim bu sefer dollenir boe caresiz beklemek cok zormus

Onlysmile

Don't worry be happy
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
16
1.461
Merhabalar,
Bende pkoluyum bugün doktorum femara ve folidoce verdi aynı zamanda glucophage 1000mg kullanıyorum + diyet (diyet yapmaktan pek hoşlanmıyorum aslında ama gluucophage yan etkilerinden biri olan mide bulantısı sağolsun diyetin yerini hiç aratmıyor. :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-08-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Nurrhanm

Evvela sabır...
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
521
217
Ben iki gün önce çatlatma iğnesi oldum ama sadece o gün hafif agrım oldu bi kaç defa onun dışında ne akıntı nede ağrı olmadi yumurtam 20 mm di acaba çatlama olmadi mi

liva90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
45
40
merhaba bende bu ay femaraya başladım. 5 yıldır evliyim 24 kasımda regl olman gerekiyor dedi doktor olmazsan 2 gün sonra test yap. haberleşelm dedi çok heyecanlıyım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-08-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 163 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bebeğinizin gelişimi aminosentez veya AFP (alfa feto protein) tarama testi ile değerlendirilebilir. Bu iki test ayrıca doğum kusurlarını incelemek için de kullanılır. Eğer AFP düzeyi yüksek çıkarsa, akabinde amniyosentez tavsiye edilir. AFP annenin kanına yapılan bir testdir. Amniyosentezde ise, karın ve rahim duvarından bir iğne sokularak amniyotik sıvıdan örnek alınır ve bu amniyotik sıvı örneği test edilir. Anneler hamilelik boyunca sırt ağrıları çekebilirler. Hamilelik için tasarlanmış kemerlerden kullanabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt