Fikir ıstiyorum kızlar 😊

Arya6237

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
83
64
Iyi bayramlar herkese🙋‍♀️Aynı binada oturduğum her sabah karşılaştığım kişiyi nasıl etkileyebilirim 🤔Genelde ben ondan önce çıkmış oluyorum hemen arkamdan o biniyor asansöre parfümümü asansörde sıkıyorum ( biliyo öncesinde benim çıktığımı )😉Binanın önünde bakışma da oluyor .Bunun dışında fikirleriniz nelerdir??

Katipyarisi

Pöffffff 🙄
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
3.314
10.172
31
Iyi bayramlar herkese🙋‍♀️Aynı binada oturduğum her sabah karşılaştığım kişiyi nasıl etkileyebilirim 🤔Genelde ben ondan önce çıkmış oluyorum hemen arkamdan o biniyor asansöre parfümümü asansörde sıkıyorum ( biliyo öncesinde benim çıktığımı )😉Binanın önünde bakışma da oluyor .Bunun dışında fikirleriniz nelerdir??
Parfümünüzü tanıdığına emin misiniz? Hep aynı parfümü mü kullanırsınız?

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.557
3.037
Ayni anda asansöre binmeyi denk getiremez misiniz diycem ama covit durumlarindan insanlar ayni anda binmiyor diye biliyorum daracik yere.Apartman cikisini ayni anda denk getirip ,bi günaydin deyin bence.Tepkisi nasil olucak anlarsiniz zaten tavirlarindan.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 54 Kg. ile 73 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 171 cm. Başlangıç Kilom :84.1 Kg. Şimdiki Kilom :77.0 Kg.

Arya6237

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
83
64
Ayni anda asansöre binmeyi denk getiremez misiniz diycem ama covit durumlarindan insanlar ayni anda binmiyor diye biliyorum daracik yere.Apartman cikisini ayni anda denk getirip ,bi günaydin deyin bence.Tepkisi nasil olucak anlarsiniz zaten tavirlarindan.
Corona öncesi denk geldik bir kere beni çeken oydu ancak içinde biri olduğunu görünce kapıyı bile açmadı gidip diğer asansöre binmişti, ancak bina girişinde karşılaşırsak selamlasiriz o da zor denk gelmek

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.557
3.037
Corona öncesi denk geldik bir kere beni çeken oydu ancak içinde biri olduğunu görünce kapıyı bile açmadı gidip diğer asansöre binmişti, ancak bina girişinde karşılaşırsak selamlasiriz o da zor denk gelmek
İşte önceden cikin ,telefona mesaj gelmiş ,ya da evin önünde birini bekliyormuş gibi dikilin kapinin önünde.Cikinca günaydin deyin.Bu kadari yeter bence adim atmaniza.Ondan sonra top onda olucak.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 54 Kg. ile 73 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 171 cm. Başlangıç Kilom :84.1 Kg. Şimdiki Kilom :77.0 Kg.

inci_ser

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
6.562
15.282
Küçücük asansörde parfüm mu sıkıyorsunuz. Rahatsız olan, hasta olan kişiler de binebilir sizden sonra. Ki hemen de gitmez oradan. Bu yaptığınız büyük düşüncesizlik.

Mukemmelkadin

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
434
496
21
Bence en iyisi sosyal medya

Postegro diye uygulama var hesabına girip gittiği yerlere gidin

Onun dikkatini çekecek paylaşımlar yapın

, oğlanın gerilmesinin hatta kaçmasının sebebei ailesinin evlenin diye söylemiş olmasıdır

Arkadaş gibi hiç tanımıyor amacınız wvlilik değil gibi sosyal medyadan yabancı gibi ilerleyiniz biririnize

Arya6237

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
83
64
Bence en iyisi sosyal medya

Postegro diye uygulama var hesabına girip gittiği yerlere gidin

Onun dikkatini çekecek paylaşımlar yapın

, oğlanın gerilmesinin hatta kaçmasının sebebei ailesinin evlenin diye söylemiş olmasıdır

Arkadaş gibi hiç tanımıyor amacınız wvlilik değil gibi sosyal medyadan yabancı gibi ilerleyiniz biririnize
Amacım evlilik ancak bu adam evlilikten korkuyor kanımca onu etkilersem bir şeyler olur belki ve sosyal medya kullanmıyor

Mukemmelkadin

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
434
496
21
Amacım evlilik ancak bu adam evlilikten korkuyor kanımca onu etkilersem bir şeyler olur belki ve sosyal medya kullanmıyor
Adam korkmuş ailesi direk evlilik söyleminde bukununca artık zor gibi, bende evlilikten artık korkan biriyim

Annem şu oğlan iyi eş olur diyince bile kalbim sıkışıyor, evlilik için yada evlilik niyetli insanlarda kaçıyorum

Halbuki kendimde evlilik istediğim halde

Bi tür psikolojik sorun bu

Senden hep kaçacak sanırsam

Arya6237

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
83
64
Adam korkmuş ailesi direk evlilik söyleminde bukununca artık zor gibi, bende evlilikten artık korkan biriyim

Annem şu oğlan iyi eş olur diyince bile kalbim sıkışıyor, evlilik için yada evlilik niyetli insanlarda kaçıyorum

Halbuki kendimde evlilik istediğim halde

Bi tür psikolojik sorun bu

Senden hep kaçacak sanırsam
Evet evlilik fobisi , ilgisi var ama bu korku yüzünden olmayacak galiba 30 yaş üstü erkeklerde genelde görülüyor bu da bana denk geldi gözümün önünde olmasa vazgecerdim unuturdum her an gördüğün kişiyi de unutmak zor birde annesi sürekli ondan bahsediyor yanımda gözüme bakarak :110: Bende de var bu fobi ama korkularımın üstüne gidiyorum siz de öyle yapın çünkü yaş ilerliyor insanın bi hayat arkadaşına ihtiyacı var 😊

girlolita

💋❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
606
1.253
Bazen farklı makyajlar yapın, dikkat çekici kırmızı bir ruj sürebilirsiniz mesela. Selam verirken gülümseyin ama çok ilgili de durmayın