Fikir lütfen

orkide53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
583
219
Merhaba 2019 yaz kısmetse evlilik var . Beyaz eşya da takıldık ben bosch marka istiyorum. İşte buzdolabınn içi geniş buzluk altta , çamaşır makinası 9kg, bulaşık makinası 4-5 programlı vs . Önerebilecğiniz kullandığınız memnun kaldığınız ürünler modeller nelerdir ? Yada başka hangi marka önerirsiniz?

sapkali

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
1.345
1.156
Ben de Bosch aldım .Buzluk aşağıda,motor da altta olduğu için buzluk küçük olur dediler takmadım,gerçekten küçük .

Çamaşır makinem 9 kg yeni diktirdiğim bi perde zor sığıyor.Onun dışında Battaniye vs sıkıntı olmuyor .

Orta halli denilebilecek bir seriden boch almaktansa Beko falan alıp özellik olarak daha iyisini almak mantıklıymış .Sonradan fark ettim .

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
23.126
74.082
ben hepsini beko aldım.
buzluk altta almadım çünkü boyum kısa ve buzluk altta olunca üst rafa erişemiyorum. ayrıca teknik olarak hiç bi ekstrası olmaması rağman buzluk altta olunca pahalı oluyor. para tuzağından başka bişey değil.
9kg bulaşık makinesinin tek ekstrası yorgan vs yıkanabiliyor. ama yorgan yıkamak makine tamburuna zararlı. ayrıca iki kişi 9 kg doldurmak zor. 7 kg aldım ben.
bulaşık makinasında da 2 programdan fazla kulananı görmedim. sıcak ayar soğuk ayar aslında başka bişeye ihtiyaç yok.

orkide53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
583
219
ben hepsini beko aldım.
buzluk altta almadım çünkü boyum kısa ve buzluk altta olunca üst rafa erişemiyorum. ayrıca teknik olarak hiç bi ekstrası olmaması rağman buzluk altta olunca pahalı oluyor. para tuzağından başka bişey değil.
9kg bulaşık makinesinin tek ekstrası yorgan vs yıkanabiliyor. ama yorgan yıkamak makine tamburuna zararlı. ayrıca iki kişi 9 kg doldurmak zor. 7 kg aldım ben.
bulaşık makinasında da 2 programdan fazla kulananı görmedim. sıcak ayar soğuk ayar aslında başka bişeye ihtiyaç yok.
buzluk altta olmasının açısı açıkçası daha ii hem artık öyle hemde buzlanma kısmı daha ii
9kg olmasının sebebi gene daha ii mesela halı battaniye vs yıkayabiliyosun hatta yorgan bile.. halı yıkamacıya vermektekse ki gayet pahalılaştı artık..
bulaşık makınasında 2 programlının süresi uzun 2 saatte yıkaması gerek yok bence .. 2 programlı az ama bende en az 3-4 programlı olmalı..
tercih meselesi tabi..

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
23.126
74.082
buzluk altta olmasının açısı açıkçası daha ii hem artık öyle hemde buzlanma kısmı daha ii
9kg olmasının sebebi gene daha ii mesela halı battaniye vs yıkayabiliyosun hatta yorgan bile.. halı yıkamacıya vermektekse ki gayet pahalılaştı artık..
bulaşık makınasında 2 programlının süresi uzun 2 saatte yıkaması gerek yok bence .. 2 programlı az ama bende en az 3-4 programlı olmalı..
tercih meselesi tabi..
ben de diyorum ki buzluk altta ile buzluk üstte arasında teknik olarak fark yok ama fiyat farkı var. siz teknik fark var diyorsanız bilemem.
makine 10 kg de olsa içinde halı battaniye vs yıkamak makineye zarar veriyor.
2 programlı bulaşık makinesi kalmadı zaten. 3-4 programlı herhangi bir makine alabilirsinz.

Hicoloji

... T Ü R K ...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.464
5.991
10 yıllık evliyim.
4 kişilik bir aileyiz.

Çamaşır makinam samsung 7 kilo.Gayet yeterli .Sık çamaşır yıkadığım için ancak doluyor hatta.
Makinenin çabuk yıpranmaması için halı,battaniye yıkanmamalı.Ben hiç ağır eşya yıkamadım.

Bulaşık makinam profilo 5 programlı.Kısa ve uzun programı hariç diğerlerini hiç kullanmadım.

Buzdolabım samsung buzluğu üstte.Altta olsun istemezdim.Çocuklara oyuncak olurdu.

Huzurlu yuvanız olsun her şeyden önce.
Tebrik ederim şimdiden.

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
18 Mart 2011
5.698
14.433
Çamaşır makinem lg ve çok memnunum, buzdolabım arçelik ondan da memnunum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

serapcan86

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
254
49
Merhaba 2019 yaz kısmetse evlilik var . Beyaz eşya da takıldık ben bosch marka istiyorum. İşte buzdolabınn içi geniş buzluk altta , çamaşır makinası 9kg, bulaşık makinası 4-5 programlı vs . Önerebilecğiniz kullandığınız memnun kaldığınız ürünler modeller nelerdir ? Yada başka hangi marka önerirsiniz?
bosh u tavsiye ederim

Yukarı Alt