Fikir verin

Melikeadali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
17
0
42
Arkadaşlar selam,Yarın sevgilimle buluşucaz ama malum corona var. Sizce sarılırken veya öpüşürken corona geçer mi yaa zar zor evden çıkma izni aldim cevaplarınız için teşekkürler

Elsaysa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
249
353
Valla ben sevgilimle görüştüm korona falan aklıma gelmedi direkt boynuna zıpladım 😀 tabiii hasta olmadığına, ve olmadığıma eminim o ayrı .

Hatice190358

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
1.547
1.647
20
Profilinde erkek resmi olduğu için öyle düşünmüş olabilir miyim acaba? Ayynen tatlım
Profildeki erkek resmi berlin e ait la casa de papel dizisinden kendisinin hastasıyız 😂😂😂😂😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
3.774
9.003
25
Arkadaşlar selam,Yarın sevgilimle buluşucaz ama malum corona var. Sizce sarılırken veya öpüşürken corona geçer mi yaa zar zor evden çıkma izni aldim cevaplarınız için teşekkürler
sarılıp öpüşüceksen niye koronadan korkuyorsun ki