• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Fikri olan herkes yazsın.. Acill!

utangacusengec

telli turnam selam götür sevdiğimin diyarına 🎶
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
573
523
Merhabalar arkadaşlar. Biz ailecek bi araba almayı düşünüyoruz böyle ucuzundan. Şimdi nakit paradan ayri 50 -51 civari altinimiz var bugun tartirmaya götürdüm kuyumcuya 6600 tl dedi. Bekledigimden az söyledi ben en azindan 7 bin 7500 civari bekliyordum. Az once netten baktığımda bugun altinin dusmus oldugunu gordum.

Acaba bayramdan sonraya mi kalsak zarar mi ederiz. Nasil bi yol izlememiz lazim ne yapsak ? Tum fikirlere açığım simdiden teşekkürler..

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
5.519
7.337
Altın bu.
Belli olmaz ne desek boş. Bir kaç sarrafa daha sorabilirsiniz.
Hemen almıyorsanız bekleyebilirsiniz.

bulca

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
31.243
40.426
Merhabalar arkadaşlar. Biz ailecek bi araba almayı düşünüyoruz böyle ucuzundan. Şimdi nakit paradan ayri 50 -51 civari altinimiz var bugun tartirmaya götürdüm kuyumcuya 6600 tl dedi. Bekledigimden az söyledi ben en azindan 7 bin 7500 civari bekliyordum. Az once netten baktığımda bugun altinin dusmus oldugunu gordum.

Acaba bayramdan sonraya mi kalsak zarar mi ederiz. Nasil bi yol izlememiz lazim ne yapsak ? Tum fikirlere açığım simdiden teşekkürler..
50 gram mı toplamı yoksa çeyrek mi.Ayrıca tek bir kuyumcuya sormayın en az 4-5 yere sorun fiyatlar farklı çıkacaktır.

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.245
4.918
Altın kısa vadede fazla yükselen bir şey değil. Uzun vadeli olunca para kazandırıyor. O yüzden ha şimdi ha bayramdan sonra 100-200 den fazla farketmez. Ha bi anda savaş çıkar başka bişeyler olursa bilemem.

merveeeeeeeee717

Gülümse hayata :)
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
4.532
4.181
Canım bizde arabamizi yenilicez eşim Aralık gbi modeller düştüğü için fiyatların az da olsa oynadığını söyledi dört bin kdr felan oynabilecegini söyledi o.yuzden aralığı yada Ocak da alacağız eski model.sayiliyorlar ne de olsa bir senetle neden böyle bir algı var bilmiyorum ama :rolleyes:

utangacusengec

Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
573
523
50 gram mı toplamı yoksa çeyrek mi.Ayrıca tek bir kuyumcuya sormayın en az 4-5 yere sorun fiyatlar farklı çıkacaktır.
Kolye ve bileklik takimi ama isciliksiz yani alirken ödenmiş onlar 50 gram. Bide birer tane yarim ve ceyrek var.onlar da düşmüştür kesin :KK43:

utangacusengec

Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
573
523
Canım bizde arabamizi yenilicez eşim Aralık gbi modeller düştüğü için fiyatların az da olsa oynadığını söyledi dört bin kdr felan oynabilecegini söyledi o.yuzden aralığı yada Ocak da alacağız eski model.sayiliyorlar ne de olsa bir senetle neden böyle bir algı var bilmiyorum ama :rolleyes:
Evet yıl sonunda arabalr düşüyor. Sanirim siz sıfır alicaksiniz o yuzden yil sonu daha onemli oluyor. Biz de bekleyelim bakalim. Hepimiz icin hayırlısı olur ins.

monalazo

akşam güneşi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2016
5.011
4.639
55

Bayramdan önce arabaya ihtiyacınız varsa, işinizi görüyorsa altını bozdurun derim. Binlira eksik yada fazla çok bir şey farketmez bence. Bayramı, altınızda arabayla mutlu geçirin.

utangacusengec

Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
573
523
Araba almak için en uygun zaman Eylül Ekim sonrası ,şu an hem çok pahalı olur sene sonuna doğru arabaların kasası değişiyor bayiler ellerindeki stokları eritmeye çalıştığı için düşer nispeten
O zaman bekleyelim araliga kadar. Ama biz pahalı luks arabalardan almayacagimiz icin pek de onemi yok gibi beklemenin:silah: