Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Filolog Eşleri

Konusu 'Eşlerimizin Meslekleri ve Biz' forumundadır ve Belgin6 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Belgin6
  1. Belgin6

Belgin6 Tweety Üye

Ödül Puanları:
    76
    Eşimde bende Filoloğuz ama işimizi yapmıyoruz. Filolog ne derseniz Dil bilimcisi aynı dınıftan mezun oldun ünv. de ama özel şirketlerde çalışıyoruz

2. 4 Kasım 2010
  3. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben de filoloğum (belgem bile var haha) ve öğretmenim..aslında dil ve edebiyat alanında eğitim yapanlara da verilen bir ünvan..benimki İngiliz dili ve edebiyatı...

4. 5 Kasım 2010
  5. Belgin6

Belgin6 Tweety Üye

Ödül Puanları:
    76
    bende öğretmenim ama onuda yapmıyorum :)) batı dilleri diye geçiyor benim de Alman dili ama özel şirkette çalıştım şimdi ayrıldım :) etiket dışında bir işe yaramadı :)

6. 10 Kasım 2010
  7. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    ben de belgemi memurluktaki kadro derece alımında etkisi var dedikleri için aldım şimdi dosyada öööle duruyo...hiç bi işe yaramıyomuş arada çıkarıp seviyorum :)))

be arada mezuniyet neresi ???

Son düzenleme: 10 Kasım 2010
  8. 10 Aralık 2010
  9. Belgin6

Belgin6 Tweety Üye

Ödül Puanları:
    76
    İstanbul Üniversitesi 99 mezunuyum...sizin?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.