Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Fırtına

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Elif tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

  25 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.477
  Beğeni:
  17.856
  Ödül Puanları:
  488
  Çekimleri Trabzon'da yapılan dizinin yapımını BKM, yapımcılığını Necati Akpınar üstleniyor. Süpervizörlüğünü Yusuf Kurçenli'nin, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı ve senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı dizide; Karadeniz'in yemyeşil bir köyünde yaşanan bir aşk hikayesi anlatılıyor.

  Dizinin genel konusu ise şöyle;

  Köyün yakışıklı delikanlısı Ali ile Karadeniz kadar inatçı ve güzel Zeynep, önlerindeki tüm engellere rağmen, birgün kavuşmak umuduyla aşklarını sürdürürler. Kısa zamanda zengin olma hayallerine dalmış, bahçesini, tarlasını unutan ve hemen köşeyi dönme derdinde olan Ali'nin babası Hasan ile definecilik macerasına soktuğu Zeynep'in babası ve kendisinin de zengin arkadaşı Fevzi, onların bu aşkına hoş baksa da kızın annesi Emine, köye kız vermek istemez. Bu aşka başka karşı çıkanlar da vardır tabi ki.
   
 2. 25 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 3. yexsxil gxoxzlxuxm

  yexsxil gxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

  Katılım:
  21 Aralık 2006
  Mesajlar:
  15
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  tam bir dizikolik olarak başından beri izliyorum.komedi,aşk,ayrılık herşey var.pir pir pir hasana bayılıyoruz eşimle...
   
 4. 25 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 5. emcan01

  emcan01 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  1.661
  Beğeni:
  15
  Ödül Puanları:
  148
  Ben Bu Sezon Başladim Izlemeye çok Sevdim.eski Bölümlerinide Gündüz Kuşağinda Veriyorlar Onlarida Izliyorum
   
 6. 28 Aralık 2006
  Konu Sahibi : Elif
 7. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  yeni bölüm özetidir

  Ali, planladığı şekilde olmasa da, Zeynep’e evlenme teklif etmeyi başarır. İki aşık nihayet evlenmeye karar verirler. Ancak evlenmek kolay değildir, hele hele sürekli didişen bir çift için hiç kolay değildir. Bu durumun farkında olan Ali, bir anlaşma yapmayı önerecektir. Hasan ve Fevzi ise kendi yaptıkları börekleri satmak üzere yola koyulurlar. Bu arada Emine ve Sakine’nin eğlencesi olmaktan da kurtulamazlar. Ancak olaylar öyle gelişir ki, iki ortak yine yollarını bulmayı başarır. Öte yandan Ziya, Tamara’nın yardımıyla Gamze’nin ilgisini çekmeye çalışırken, Dursun ise Melahat’i yumuşatma çalışmalarına devam eder. Bütün bunlar olurken Zeynep, güçbela sağlanan mutluluğun bozulmasından korkar. Yaşanan olaylar onu fazlasıyla hassas yapmıştır. Öyle ki, Ali ve ortak arkadaşları olan Mine arasındaki samimiyetten bile rahatsız olur. Bu durum iki sevgiliyi hiç ummadıkları bir yerde karşılaştırır.
   
 8. 12 Ocak 2007
  Konu Sahibi : Elif
 9. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  DÜĞÜN HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR!

  Bir an önce evlenmeye karar veren Ali ve Zeynep, hızlı bir şekilde nikah hazırlıklarına başlar. Bütün aile iki sevgili için seferber olur. Zeynep düğün telaşı içinde yoğun bir tempoya girer. Bu sırada Ali de henüz kimseyle paylaşmadığı yeni bir proje planlamaktadır.

  Hasan ve Fevzi ise hamsikuşu satmaya devam eder. Cepleri para gören iki ortak, Ali için bekarlığa veda partisi düzenleyecektir. Bu plan, hem onların hem Ali’nin başını ağrıtacak gibidir.

  Diğer taraftan Gamze eniştesinin eşyalarını getirmek için konağa gelir… Bu sırada Dursun’un boş boğazlık ederek Tamara’nın gerçek kimliğini açıklamasıyla ortalık karışır…

  Tüm bu henagame içinde bir de Ali’nin etrafındaki olaylar Zeynep’n kıskancçlık damarını attırır. Ancak ilk kez, Zeynep’in kıskançlığı bir ie yarar farkına varmadan Ali’yi büyük bir beladan kurtarır.

  alıntıdır
   
 10. 3 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Elif
 11. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Ali ile Zeynep evleniyor


  Ali ve Zeynep nihayet nikah masasına oturur. Ancak son anda patlayan olaylarla ortalık birden karışır. Birileri kaçar, birileri kovalar, derken nikah salonu bomboş kalır. İki aşık imzalarını atamadan nikah masasında kalmanın şaşkınlığını yaşarlar.
  Öte yandan, her belanın ucundan kıyısından sıyrılmayı başaran Hasan ve Fevzi için dananın kuyruğu kopar. Artık Emine ve Sakine’yi kandıramazlar. Bundan böyle onlar için, her türlü saldırıya karşı tetikte yaşayacakları, zor bir süreç başlar.
  Ziya’nın aşk acısı çekmesine üzülen Tamara da Gamze’yle konuşmaya karar verir. Tamara, bir plan yaparak Volkan’ın gerçek yüzünü Gamze’ye göstermek niyetindedir.
  Tüm bunlar olurken Ali ve Zeynep, aileleri arasındaki anlaşmazlıkları görmezden gelemezler. Baş başa kalmak için fırsat kollayarak, ortalığı yatıştırmaya çalışırlar. Ancak kendilerini bile unutturacak sürprizlerle, iki aşığın işi iyice zorlaşır.
   
 12. 8 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Elif
 13. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Zeynep’e can sıkıcı bir haber var

  Fırtınalı bir düğünün ardından evlenen Ali ve Zeynep, nihayet başbaşa kalırlar. Aştıkları onca engelden sonra rüya gibi bir balayı hayal etmektedirler. Ancak aksilikler peşlerini bir türlü bırakmaz! Her şeye rağmen iki sevgili için kötü günler geride kalmış gibidir.
  Diğer tarafta ise kadınlar, erkekleri konaktan kovmuştur. Bu durumdan en çok etkilenen şüphesiz Hasan ve Fevzi olur. Ancak kafası her türlü hinliğe çalışan Hasan için çareler tükenmez. Herkesin seferber olduğu Hamsihouse’un açılışı onlar için de bir fırsattır.
  Feraye ise düğünde tanıştığı Avni’yle görüşmeye devam eder. Bu durum Hoca’yı çileden çıkarmaktadır. Her ne kadar ‘Bu adamın gözü göz değil’ dese de Feraye’yi inandıramaz.
  Tüm bunlar olurken Mine, Ali’yle birlikte kurmayı düşündükleri iş için yeni girişimlerde bulunur. Aldığı güzel bir iş teklifini Ali’ye açıklar. Bu durum Ali’yi sevindirirken, kötü şeyler hisseden Zeynep’i, düşündürecektir.

  alıntıdır
   
 14. 14 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Elif
 15. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Ali ve Zeynep için zor günler kapıda

  Ali, yeni işi için Mine’yle Fırtına’ya gitmeyi kabul eder. Zeynep, Ali ve Mine’nin birlikte çalışmalarından tedirgin olmaktadır. İçini rahatlatmak için uygun bir aday bulup, Mine’nin başını bağlamaya karar verir. Ancak olaylar Zeynep’in tasarladığı gibi gelişmez.
  Öte yandan Hasan ve Fevzi’nin kuvvet şurubu, konaktaki herkesin kanını kaynatır. Ne olduğunu anlayamayan konak sakinleri, bu enerji yoğunluğundan kurtulmaya çalışırlar. İki ortak fırsattan istifade etmek isterken, Emine ve Sakine için zor bir savaş başlar.
  Feraye ve Avni arasındaki ilişki ise hızlı bir şekilde gelişmektedir. Hocanın uyarılarına kulak asmayan Feraye, Avni’ye çoktan abayı yakmıştır. Öyle ki; herkesin hayatını etkileyecek büyük bir belaya davet çıkarır.
  Tüm bunlar olurken Ali, hayalini kurduğu işin ilk adımlarını atmak için harekete geçer. Zeynep ise farkında olmadan Ali’nin planlarını etkileyecek girişimlerde bulunur. İki sevgili için zor günler kapıdadır.
   
 16. 24 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Elif
 17. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Ali ile Zeynep’in sinirleri geriliyor


  Ali ve Zeynep evlendikten sonra ilk kez ayrı kalırlar. Zeynep, Ali’ye duyduğu özlemin de etkisiyle kötü bir rüya görür. Hemen Ali’yi arar. Her şey yolunda görünmektedir. Ancak bu rüyanın geleceğe yönelik bir işaret olabileceği kimsenin aklına gelmez.
  Dükkandan kovulan Hasan ise çaresiz bir şekilde sokakta kalır. Ancak gelişen olaylarla, Sakine’nin kırk yıllık kirpisi birden ‘Hasan’ım’ olur. Vahim bir durum olduğunu anlayan Hasan, hin planlarıyla her şeyi değiştirir.
  Diğer taraftan, Feraye ve Hoca ise ortadan kaybolan Avni’nin peşine düşerler. Ancak bütün kapılar yüzlerine kapanır. Konak ciddi bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
  Tüm bunlar olurken Zeynep, Ali’ye sürpriz yapmak için Fırtına’ya gider. Burada Mine’yle ilgili bilmediği bir gerçeği öğrenince huzursuzluk başlar. Ali ve Zeynep, evli bir çift olarak ilk kez kavga ederler. Sinirlerin gerildiği bu kavga iki aşığı bir felakete sürükleyecektir.

  ALINTIDIR
   
 18. 1 Mart 2007
  Konu Sahibi : Elif
 19. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Zeynep, İstanbul’a geri döner. Ancak aklı Ali’de kalmıştır. Aradan zaman geçmesine rağmen Ali, Zeynep’i hiç aramaz. Zeynep ise Ali’nin, kızgın olduğu için aramadığını düşünür. Gönlünü almak için ona hoş bir sürpriz hazırlarken, Ali’nin başına gelen felaketten habersizdir.
  Hasan ise kendine bir iş bulmayı başarır. Herkesten sakladığı bu gizli işe kaptırır kendini. Patronunun gözüne girmek için imaj değiştirmeyi bile kabul eder. Artık Hasan, gündüzleri başka, geceleri başka bir adamdır.

  Diğer taraftan herkes konağın tehlikede olduğunu öğrenir. Bir kriz masası oluşturarak durum değerlendirmesi yaparlar. Ancak söz konusu borcun iki yüz bin lira olduğunu duyunca işler karışır. Bu parayı nereden bulacaklarının derdine düşerler.

  Tüm bunlar olurken; Zeynep, Mine’nin Ali’yi sormak için gelişiyle şaşkına döner. Ali’nin başına kötü bir şey geldiğini düşünen Zeynep, apar topar Fırtına’ya gider. Hemen Ali’yi aramaya başlar. Ancak, öyle bir şeyle karşılaşır ki adeta hayat durur!?

  alıntıdır
   
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.