Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

fisher price sevimli gezegen banyo küveti

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve melegim084 tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : melegim084
  1. melegim084

melegim084 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bu üründen kullanan var mı hiç aranızda hoşuma gitti sevimli görünüyor ama o kadar da para verilir mi orası da var kullananlar varsa memnunlarmı

2. 3 Kasım 2010
  3. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    153
    eminm menunlardir. ama ben de bilmiyorum o kadar para vermeye gerek var mi...
    ben de cok begendim ama kuvet almistim zaten. sonradan da degistirmedim

4. 6 Kasım 2010
  5. esramuftuoglu

esramuftuoglu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    ben yağmur ormanı modelini aldım keşke 10 liraya bi küvet ve file alıp bir başka eksiğini alsaydım...değmezmiş..görüntü güzel fonksiyon aynı...

6. 6 Kasım 2010
  7. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    Ben normal kuvet aldım.Fısher prıce ın cıngıraklarından aldım onun yerıne. Kuvetı de kullanıcaz tabı de aynı ıslevı goruyorsa gerek yok pahalısına.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.