fissler vitaquick düdüklü tencere kullananlar yardımınıza ihtiyacım var!!

injjilay

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2015
307
220
hala memnun musunuz kızlar?litresinden,yemek pişirme kalitesinden?nerden kaça aldınız?ben de araştırıyorum da :)
Evet hala memnunum hem kalitesinden hemde 2li set oluşundan. 6ltde 7tane mısırı koyup haşlayabiliyorum, 2,5lt de 1kglık fasulye pırasa gbi yemekleri pişirebiliyorum. bikere yemeğin suyu az gelmiş çokta pişmiş ama hiç altını tutmamış. tek söyleyebileceğim ocağı kapattıktan sonra hemen açmaya çalışınca buhar çıkarken biraz suda çıkıyor ve ocak batıyo, ama 5dk bekleyip açınca hiç buharsız açabiliyorsun ve yemek hala kaynar oluyor.benim sette 2 tencere+1 ddklükapak+1 cam kapak+buharda pişirme aletleri vardı. gittigidiyordaki evimgüzel mağazasından almıştım. hala aynı fiyat.

_nurbanu_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
9.341
4.644
Evet hala memnunum hem kalitesinden hemde 2li set oluşundan. 6ltde 7tane mısırı koyup haşlayabiliyorum, 2,5lt de 1kglık fasulye pırasa gbi yemekleri pişirebiliyorum. bikere yemeğin suyu az gelmiş çokta pişmiş ama hiç altını tutmamış. tek söyleyebileceğim ocağı kapattıktan sonra hemen açmaya çalışınca buhar çıkarken biraz suda çıkıyor ve ocak batıyo, ama 5dk bekleyip açınca hiç buharsız açabiliyorsun ve yemek hala kaynar oluyor.benim sette 2 tencere+1 ddklükapak+1 cam kapak+buharda pişirme aletleri vardı. gittigidiyordaki evimgüzel mağazasından almıştım. hala aynı fiyat.
Ay canımm, çok teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsın.çok bilgilendirici olmuş.bahsettiğin satıcıya nasıl güvendin?sonuçta çok pahali bir ürün.

injjilay

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2015
307
220
Ay canımm, çok teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsın.çok bilgilendirici olmuş.bahsettiğin satıcıya nasıl güvendin?sonuçta çok pahali bir ürün.
gg zaten güvenilir bir site ben sıksık alışveriş yapıyorum. Satıcının profiline bakıyorum, değerlendirilmesine bakıyorum. zaten ürünü alıp onayladığımda satıcıya para ödeniyor.

_nurbanu_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
9.341
4.644
gg zaten güvenilir bir site ben sıksık alışveriş yapıyorum. Satıcının profiline bakıyorum, değerlendirilmesine bakıyorum. zaten ürünü alıp onayladığımda satıcıya para ödeniyor.
Ben de n11 den bir şey almıştım. Orijinal olduğu ile ilgili şuphelerim vardı.yine ugrasmamak için gönderdim parayı. Guvenim sarsıldı tabi.

aeben

Her daim üye :))
Pro Üye
16 Mayıs 2008
42.885
71.387
Hanımlar dün ilkkez kullandım 4,5 lt olanı , mısır haşladım .
Kullanmadan tencereyi yıkadım tabi fakat mısırlar siyahlaştı ertesi günde mısırlar ve içindeki su baya siyah oldu . Sebebi nedir ilk kullanımda sizlerdede oldumu ? Normalmı bu ?

Kahve Telvesi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
570
644
Bu düdüklüyü bende kullanıyorum, hiç memnun degilim en fazla on kez kullandım, içi simsiyah oldu, bunun için ayrı bir temizlik maddesi almam lazım galiba ve lastigide hemen bozuluyor, bu kadar paraya degmezmiş, yaklaşık yüz elli euro kadar ödemiştim.

Kahve Telvesi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
570
644
Hanımlar dün ilkkez kullandım 4,5 lt olanı , mısır haşladım .
Kullanmadan tencereyi yıkadım tabi fakat mısırlar siyahlaştı ertesi günde mısırlar ve içindeki su baya siyah oldu . Sebebi nedir ilk kullanımda sizlerdede oldumu ? Normalmı bu ?
Benim tencerenin içide simsiyah oldu, onun için ayrı temizlik maddesi gerekliymiş böyle saçmalık olamaz.

aeben

Her daim üye :))
Pro Üye
16 Mayıs 2008
42.885
71.387
Benim tencerenin içide simsiyah oldu, onun için ayrı temizlik maddesi gerekliymiş böyle saçmalık olamaz.
Bana öyle birşey diyen olmadı :KK66:

İlk kullanımdan sonra geçti canım :KK66:

Altı çok kısıkla pişiriyor bu düdüklü .

Kötü tarafı sesi olmadıgından sürekli beklemek durumundasın, unutursan :KK43:.

Yukarı Alt