• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Fit Kertenkeleler ✨

Kendinisevenbirii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
5.598
23.862
C Cay6 Kendinisevenbirii Kendinisevenbirii
Burdan devam edelim grubu da işgal etmeyelim :KK70: günlük yediğimiz içtiğimiz herşeyi,spor ve suyu buraya yazalım. Kilo bildirmek zorunlu olmasın :KK70: gördüğmuz diyetle ilgili şeyler hakkında da burdan konuşur ilerleriz :KK60: :KK36: :KK200: :KK72:
Ayy hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏😍 kizz bı anda karar verip burda bulduk kendimizi iyi oldu ama 😂 aynen kilo yazmasakta su kadar gitti bu kdr incelme oldu diye belirtebiliriz 😬😂👍

aypare-

💜🖤💜 👑🎈🎀 🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
11.190
28.822
Ayy hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏😍 kizz bı anda karar verip burda bulduk kendimizi iyi oldu ama 😂 aynen kilo yazmasakta su kadar gitti bu kdr incelme oldu diye belirtebiliriz 😬😂👍
Hayırlı olsun topigimiz ya en azından diyet konularını yemektir spordur sudur kürler falan buradan konsuuruz onlari burda muhabbet ederiz diğer yeri çok işgal etmeyelim bide karışmasın diye açtım 🤣🤣😋
Bugün ilk günümüz ve sirkeli ılık suyla başlayıp Leslie yapicam ben bugün, bide hayali ip atliycam.gece yatarken de,limonlu pulbilberli yoğurt kürüne basliycam insallah 😍🙏
Bugün bende okuldan eve gelince ( 6 bucugu bulur çünkü sınavım 5 buçukta çik otobüse bin eve gel derken baya zaman geçer)
Yemek yiyip 1 saat sonrada hayali ip yaparımm akşam da yoğurt kürünü yaparım . Bakalım 1ayda nasıl değişim olucak

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
5.107
7.314
Ben de geldim burdayim, ben bu iste ustayim :sampiyon:
Tam da bugün bir topik ascam diyorudm burasi denk geldi
Efenim bendeniz iki cocuk annesi, cocuktan sonra spora baslayangillerdenim
Fazla kilom yok, düzenli yaptigim seyler de sunlar
Hava soguk degilse 40 dakika tempolu yürüyüs, evde birkac plates hareketi ve de mekik
Bu aralar sadece mekik ve plates yapiyorum havalar sogudu disari cikamiyorum, erkenden karariyor hava
Bu sekilde
Istedigimi de yiyorum, simdi dondurma yedim mesela, ama sabah cig ispanakli yogur da yemisligim var
öyle birseyim iste :dondurma:

aypare-

💜🖤💜 👑🎈🎀 🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
11.190
28.822
Ben de geldim burdayim, ben bu iste ustayim :sampiyon:
Tam da bugün bir topik ascam diyorudm burasi denk geldi
Efenim bendeniz iki cocuk annesi, cocuktan sonra spora baslayangillerdenim
Fazla kilom yok, düzenli yaptigim seyler de sunlar
Hava soguk degilse 40 dakika tempolu yürüyüs, evde birkac plates hareketi ve de mekik
Bu aralar sadece mekik ve plates yapiyorum havalar sogudu disari cikamiyorum, erkenden karariyor hava
Bu sekilde
Istedigimi de yiyorum, simdi dondurma yedim mesela, ama sabah cig ispanakli yogur da yemisligim var
öyle birseyim iste :dondurma:
Öncelikle hoşgeldinizzz burası hem makara hem diyet konuştuğumuz bir yer olsun diye açtık :KK70: gayet güzel sporlar, ne zamandir yapıyorsunuz kilo verdiniz mi

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
5.107
7.314
Öncelikle hoşgeldinizzz burası hem makara hem diyet konuştuğumuz bir yer olsun diye açtık :KK70: gayet güzel sporlar, ne zamandir yapıyorsunuz kilo verdiniz mi
Ilk cocugum dogduktan üc ay sonra spora basladim yaklasik alti sene olacak tabi aralarda cocuk dogurdum yine emzirdim falan, toplam üc yil da emzirdim
Keske önce yapsaymisim diyorum, spor bagimlilik resmen
Imkan olsa hergün bir saatimi ayirmak isterdim
Dogumdan sonra cirkinlesirim diye bir korktum öyle bir gaza geldim ki ilk üc ayda vemristim kilolarimi
Ikincisinde daha rahat davrandim
Bu arada her dogumda söyle güzelinde 22 iki kilo kadar aldim :dondurma:
Yemek yemeye bayilirim bu arada
Mutfaktan cikmam, agzim bos durmaz
diyet sevmiyorum yani, yapmam yapamam
Mizahi da severim oh beee benlik bu topik
Ne kadar muhtesem oldugumu yazar dururum artik :sampiyon::rolleyes:

Yukarı Alt