Flagly 500 mg kullanan var mi?

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
332
61
Hanimlar merhaba. Bitmeyen vajina yanmalarim yüzünden doktora gittim acildeki doktor idrar testi yapti ve bakteri var birde vajinit olmuşsun dedi. Neyse bana travazol krem ve flagly antibiyotik flucan verdi. Bu flagly antibiyotik icin yorumlari okudum internetten ve ilac yan etkilerini okudum biraz tırstım acikcasi herkes yok demir para yutmua gibi metal kokusu var yok ellerde karincalanma var bilmem ne. Lütfen kullanan varsa bana soyleyebilirmi? Nasil bir yan etki yapıyor. Kullanmam da lazim yoksa enfeksiyon gecmicek. Benimle paylasirmisiniz yorumlarinizi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
332
61
Her ilacın yan etkileri var bu kadar düşünme doktorun verdiyse kullan bi yan etki görürsen doktoruna başvur.
Cok evhamliyim elimde degil malesef arastiriyorum öyle iciyorum

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Ceycey12345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
522
324
Mantardan çok çektim insanın canına tak edince gözü pek bi sey görmüyor iyi gelsin de diye düsünüyor. zamanınız var demek ki :)

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
332
61
Mantardan çok çektim insanın canına tak edince gözü pek bi sey görmüyor iyi gelsin de diye düsünüyor. zamanınız var demek ki :)
Kullanmadim tereddütlerim vardi aslinda cok da rahatsizdim ama simdi sogan suyuna başladım ve başladığım gün bile akintim oldu bakalim iyi gelicekmi

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.030
1.995
Hanimlar merhaba. Bitmeyen vajina yanmalarim yüzünden doktora gittim acildeki doktor idrar testi yapti ve bakteri var birde vajinit olmuşsun dedi. Neyse bana travazol krem ve flagly antibiyotik flucan verdi. Bu flagly antibiyotik icin yorumlari okudum internetten ve ilac yan etkilerini okudum biraz tırstım acikcasi herkes yok demir para yutmua gibi metal kokusu var yok ellerde karincalanma var bilmem ne. Lütfen kullanan varsa bana soyleyebilirmi? Nasil bir yan etki yapıyor. Kullanmam da lazim yoksa enfeksiyon gecmicek. Benimle paylasirmisiniz yorumlarinizi?
Okadar çok kullandımki hiçbiyerim karıncalanmadı:)
Bana gynomax diye bi ovül çok iyi geldi

Payment00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.500
3.848
Ben kullandim evet tadi kötüydü surekli agzimda aci bi tat vardi.onunla beraber bide fitil vermisti.iyi gelmisti bana.

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
332
61

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
332
61
Ben kullandim evet tadi kötüydü surekli agzimda aci bi tat vardi.onunla beraber bide fitil vermisti.iyi gelmisti bana.
Oylemi iyi geldimi size bende kullanabilirim ozaman degilmi yani okadar iyi geldiki yorumunuz cok teselkur ederim

Yukarı Alt