Flagly 500 mg kullanan var mi?

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.059
550
29
Hanimlar merhaba. Bitmeyen vajina yanmalarim yüzünden doktora gittim acildeki doktor idrar testi yapti ve bakteri var birde vajinit olmuşsun dedi. Neyse bana travazol krem ve flagly antibiyotik flucan verdi. Bu flagly antibiyotik icin yorumlari okudum internetten ve ilac yan etkilerini okudum biraz tırstım acikcasi herkes yok demir para yutmua gibi metal kokusu var yok ellerde karincalanma var bilmem ne. Lütfen kullanan varsa bana soyleyebilirmi? Nasil bir yan etki yapıyor. Kullanmam da lazim yoksa enfeksiyon gecmicek. Benimle paylasirmisiniz yorumlarinizi?

Ceycey12345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
541
349
Mantardan çok çektim insanın canına tak edince gözü pek bi sey görmüyor iyi gelsin de diye düsünüyor. zamanınız var demek ki :)

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.059
550
29
Mantardan çok çektim insanın canına tak edince gözü pek bi sey görmüyor iyi gelsin de diye düsünüyor. zamanınız var demek ki :)
Kullanmadim tereddütlerim vardi aslinda cok da rahatsizdim ama simdi sogan suyuna başladım ve başladığım gün bile akintim oldu bakalim iyi gelicekmi

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.245
2.232
Hanimlar merhaba. Bitmeyen vajina yanmalarim yüzünden doktora gittim acildeki doktor idrar testi yapti ve bakteri var birde vajinit olmuşsun dedi. Neyse bana travazol krem ve flagly antibiyotik flucan verdi. Bu flagly antibiyotik icin yorumlari okudum internetten ve ilac yan etkilerini okudum biraz tırstım acikcasi herkes yok demir para yutmua gibi metal kokusu var yok ellerde karincalanma var bilmem ne. Lütfen kullanan varsa bana soyleyebilirmi? Nasil bir yan etki yapıyor. Kullanmam da lazim yoksa enfeksiyon gecmicek. Benimle paylasirmisiniz yorumlarinizi?
Okadar çok kullandımki hiçbiyerim karıncalanmadı:)
Bana gynomax diye bi ovül çok iyi geldi

Payment00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.500
3.873
Ben kullandim evet tadi kötüydü surekli agzimda aci bi tat vardi.onunla beraber bide fitil vermisti.iyi gelmisti bana.

Ozlm0907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.059
550
29
Benim rahim agzi yarasi var demisti dr bide mixovul diye bi fitil vermisti.hepsini kullandim.benim asiri akintim olmustu ama fitilden kaynaklida olabilir
Akintinin olmasi iyi birsey çünkü öyle atiyosun bende baslicam ben bekar olduğum icin fitil veremedi o yüzden antibiyotik verdi.

Ceycey12345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
541
349
Ben böyle yaşamayı öğrendim, artık cok olmuyorum adet önceleri atak oluyor onuda yumurtalama baslayınca birer gün arayla kefire baslıyorum sonrasında haftada 1-2 iciyorum rahatlatıyor. Hiç bir ilaç bana çare olmadı. Kullanmayı bıraktım artık

tostosi

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Haziran 2010
746
480
Ben böyle yaşamayı öğrendim, artık cok olmuyorum adet önceleri atak oluyor onuda yumurtalama baslayınca birer gün arayla kefire baslıyorum sonrasında haftada 1-2 iciyorum rahatlatıyor. Hiç bir ilaç bana çare olmadı. Kullanmayı bıraktım artık
Bakteri kaynaklı değil mi? Ben hergün kefir ev yoğurdu tüketiyorum 3 aydır. 2 aydır da bir diş sarımsak yutuyorum ama pek bir gelişme yok. Cok üzülüyorum. Kaşıntı oluyor arada o zmn da sirkeyle yıkıyorum bikaç gün rahatlama oluyor.

Ceycey12345

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
541
349
Bakteri kaynaklı değil mi? Ben hergün kefir ev yoğurdu tüketiyorum 3 aydır. 2 aydır da bir diş sarımsak yutuyorum ama pek bir gelişme yok. Cok üzülüyorum. Kaşıntı oluyor arada o zmn da sirkeyle yıkıyorum bikaç gün rahatlama oluyor.
Bence sirkeyi bırakın. Kefir bana çözüm oldu bimden meyveli alıyorum bide sade de değil bana iyi geldi canım