folic plus

er_dilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar bebek sahibi olmak için folik plus kullanan varmı?varsa bir faydası oldumu?:eek:

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
Bir faydasi oldu mu derken?? Hamile kalmadan en gec 1 ay oncesinden alinmaya basliyor ki bu bebegin omirilik olusumunda cok cok onemli. Almaya devam et.

ayvalxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar bebek sahibi olmak için folik plus kullanan varmı?varsa bir faydası oldumu?:eek:[/QUOmerhaba arkadaslar ben hamıle kalınmadan 3 ay once baslanılması gerektığını biliyorum.bende folık plus kullanıyorum 3 aydır.fakat gunde 1 tablet alıyorum.recetesinde 3 adet alın yazıyor.mutlakakı faydası olur:1rolleyes:

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
folic plus bir vitamindir bebek yapmaz bebegin omuriliğinin sağlıklı oluşumu için gereklidir. bu konu defalarca açılmıştı forumda..

agxuxl

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
folic plus'un bebek olmasına faydası yok ama olan bebeginin omurilik gelişimi için çok faydalı folbiol günde 1 tane folic plus günde 3 tane alınıyor bazıları kilo yaptığını söylüyor ama kiloyada etkisi yok

ozlemyb

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
112
kızlar bu gebe kalmanıza yardımcı olmaz sadece bı vıtamınden ıbarettır
faydası ise gebelıkte bebegın zeka gelısımıne vs. faydalı oldugundan vucudumuzda deposu bulunması gerekıyor...
rabbım hepimizı saglıkla hayırlısıyla tez zamanda evlat sahıbı etsın inşallah

ades_ballibadem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
evet bu sadece bebeğin oluşumu için beyin ve omirilik sağlıklı oluşması için önemlidir,
bebek daha 4haftalık olmadan bebeğimizin beyni ve omuriliği oluşur folik asitte beyin ve omurilik için çok çok önemli bir vitamindir,

biz hamile kalmayı düşündüğümüzde bu vitaminlere başlarızki biz bebeğimizi farkedene kadar geç kalınmış olmasın .

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım folik plus bir vitamin bebegin omiriligi için yararlı bebek sahibi olmak için kullanılmıyor canım gebe kalmadan baslanması gerektigini biliyorum.hamile oldugumu ögrenir ögrenmez doktorum hemen yazdı bebek için çok önemli zaten hemen içmeye baslıyosun..hamile kalmaya bir etkisi oldugunu sanmıyorum....

ecemete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de kullanıyorum günde iki kez be haptan.doktorum verdi.hamilelik öncesi bebeğin omirilik gelişimi için bi hazırlık..

ecemete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bu hap hamileyken de kullanılır mı cevap yazarsanız sevinirim...

Yukarı Alt