Folik asit kullanımı

nilocan

Efe nin Annesi (Nilay)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
13+4 hamileyim elevit ve folik plus kullanıyorum, folik asit kullanmaya nekadar daha devam edicem, ben iki farklı doktora gidiyorumda biri bırak diğeri devam et dedi kullanan arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen

MUGYAT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Ben de iki farklı doktora gidiyorum.İkisi de 3. aydan yani 12. haftadan itibaren gereksiz olduğunu söyledi.Zaten fazlası mide bulantısına neden oluyor bende....

E

Elis

Ziyaretçi
ben hamilelikten once 8 hafta kullandim hamile ikende 12 hafta kullandim.......ayrica tebrik ederima.s.a.s.

Legionella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de 12. haftadan sonra kullanmadım.Doktor gerek yok dedi. Ama elevite hala devam ediyorum.

Nohcoy

Canlarım Benim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Bende 12 hafta dolunca bıraktım... Hamilelikten 3 ay önce başlayıp, hamileliğin 3. ayına kadar kullanılıyor çoğunlukla...

Ama bazı doktorlar uzun süre devam ettiriyor. 3. aydan sonra az da olsa faydası vardır demekki...

LiLiPuT

İşTe "HAyAT" bu!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
13+4 hamileyim elevit ve folik plus kullanıyorum, folik asit kullanmaya nekadar daha devam edicem, ben iki farklı doktora gidiyorumda biri bırak diğeri devam et dedi kullanan arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen[/QUOTE
ben ilk üç ay diye biliyorum ama ...

E

EU2

Ziyaretçi
hamile kalmadan üc ay önce kullanmalisin
folio asitlerin iki cesiti var birincisi ücüncü ayin sonuna kaar digeri ise hamileligin sonuna kadar ...
emzirirken bile kullanman öneriliyor

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bende ilk 3 ay kullandım folikasit sonra bıraktım.
şimdi elevit ve demir ilacı kullanıyorum.

Yukarı Alt