Fondöten tavsiyesi

haru1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
Arkadaşlar, makyajdan anlayanlar bir yardımcı olabilir mi? Benim cildim çok gözenekli ve iyi bir fondöten arıyorum. Mağazalara gidip sorabilirim ama onlar satmak için abuk sabuk ve pahalı ürünler öneriyor. Bir de cilt rengim açık ve şöyle hem pürüzsüz hem de güzel gösterecek bir ürün istiyorum. Bilen varsa, şu Kore dizilerindeki kadınların kullandıkları gibi bir tane. Bildiğiniz marka varsa tavsiye edip yardımcı olursanız çok sevinirim.

kedi cicegi

Pisces
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
847
1.269
Canım ben revlon colorstay fondöteni kullanıyorum. Çok memnunum. Tek renk ve pürüzsüz oluyor cildim. Tavsiye ederim :süslü:

haru1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
Fondöten, kapatıcı gibi ürünler gözenekleri daha da kötü eder. Bence önce gözenek sorununu halletmelisin cilt bakım uygulamaları ile.
Biliyorum canım, tavsiye için sağ ol. Gözenek sorununu çok araştırdım, yani nasıl demeli o ev yapımı maskeler temizleyiciler, özel kremler vs vs. Hiç öyle anlatıldığı gibi yok etmedi, bende ümidimi kestim. Şu pahalı güzellik merkezlerini denemedim. Aklım da bir de kimyasal peling var, açıkçası ondan ümitliyim. Bu sonbahardan sonra yapmayı düşünüyorum. Bakalım, hayırlısı

Morenica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.390
2.460
Biliyorum canım, tavsiye için sağ ol. Gözenek sorununu çok araştırdım, yani nasıl demeli o ev yapımı maskeler temizleyiciler, özel kremler vs vs. Hiç öyle anlatıldığı gibi yok etmedi, bende ümidimi kestim. Şu pahalı güzellik merkezlerini denemedim. Aklım da bir de kimyasal peling var, açıkçası ondan ümitliyim. Bu sonbahardan sonra yapmayı düşünüyorum. Bakalım, hayırlısı
Evde olacak şeyler değil, ki ben evde en ufak bakım yapmıyorum. Düzenli cilt bakımı yaptırmak bir çok sorunu çözüyor ki 90 gibi bir rakam ödüyorum.
Kışın da yeni favorim dermapen yaptırıyorum. Gözenek için dermapeni araştır derim. Çok değişik fiyatlar var piyasada ben 200 ödüyorum.

haru1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
Evde olacak şeyler değil, ki ben evde en ufak bakım yapmıyorum. Düzenli cilt bakımı yaptırmak bir çok sorunu çözüyor ki 90 gibi bir rakam ödüyorum.
Kışın da yeni favorim dermapen yaptırıyorum. Gözenek için dermapeni araştır derim. Çok değişik fiyatlar var piyasada ben 200 ödüyorum.
Düşünebilirim, şu anda gördüğüm bir tedavi var, bitince önce kimysal peling sonra o bakalım. Peling çözer diyorlar, olmazsa tavsiyeni araştırırım.Şimdilik iyi bir fondeten bulayım da. Teşekkür ederim.

Yukarı Alt