Fondöten tavsiyesi

mayissinegi

Pia
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
1.446
992
Ben yaklaşık iki senedir bunu kullanıyorum. Benimde cildim gozenekli puruzsuz oluyor ve kurutmuyor. İyi de kapatiyor. Tavsiye ederim :KK76:

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-09-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

JamesMoriarty

Did you miss me?
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
665
202
Arkadaşlar, makyajdan anlayanlar bir yardımcı olabilir mi? Benim cildim çok gözenekli ve iyi bir fondöten arıyorum. Mağazalara gidip sorabilirim ama onlar satmak için abuk sabuk ve pahalı ürünler öneriyor. Bir de cilt rengim açık ve şöyle hem pürüzsüz hem de güzel gösterecek bir ürün istiyorum. Bilen varsa, şu Kore dizilerindeki kadınların kullandıkları gibi bir tane. Bildiğiniz marka varsa tavsiye edip yardımcı olursanız çok sevinirim.
Gözenek problemini en aza indirgemek için makyajdan önce cildi temizlemek nemlendirmek ve gözenek küçültücü etkili bir makyaj bazı kullanmak gerekiyor diye düşünüyorum. Ben kullanmadım deneyimlemedim ama maybelline fit me fondotenin gözenekleri gizlediğini mat durduğunu duymuştum. Bir mağazada deneyebilirsiniz. Ayrıca aydınlatıcı kullanmak gözenek görünümünüdaha belirgin hale getiriyor sanırım bunu da söylemiş olayım yanlış bilgi verdiysem düzeltilirse memnun olurumHoppa

haru1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
Ben yaklaşık iki senedir bunu kullanıyorum. Benimde cildim gozenekli puruzsuz oluyor ve kurutmuyor. İyi de kapatiyor. Tavsiye ederim :KK76:
Tavsiye için teşekkürler, tavsiyeniz üzerine araştırdım, genelde olumlu yorumlar almış bir ürün, sipariş verdim. Umarım işimi görür.

haru1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
Gözenek problemini en aza indirgemek için makyajdan önce cildi temizlemek nemlendirmek ve gözenek küçültücü etkili bir makyaj bazı kullanmak gerekiyor diye düşünüyorum. Ben kullanmadım deneyimlemedim ama maybelline fit me fondotenin gözenekleri gizlediğini mat durduğunu duymuştum. Bir mağazada deneyebilirsiniz. Ayrıca aydınlatıcı kullanmak gözenek görünümünüdaha belirgin hale getiriyor sanırım bunu da söylemiş olayım yanlış bilgi verdiysem düzeltilirse memnun olurumHoppa
Maybelline herkes tavsiye ediyor, piyasadaki en iyi markalardan biri o. Makyaj bazı çok etkili ve önemli farkındayım. Ama günlük yaşamda da her gün kullanılmıyor. Aydınlatıcı hakkında verdiğiniz bilgi için de teşekkürler. Öyle bir bilgim yoktu.

sevgi30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2010
17
1
36 yaşındayım. En az 20 fondöten denemisimdir ama içeriği doğal olan pütür pütür yapıyor, yakışan kimyasallarla dolu içime sinmiyor derken bir ay kadar önce en sağlıklı ürünü ararken sante fondöten aldım. Gerçekten harika oldu. Kendi cildim gibi doğal duruyor ama pürüzsūz porselen gibi. Hem doğal hem güzel. Benim gibi kullanmayacağız ürünlere boşuna para vermeyin diye paylaşmak istedim .

ahvalim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
168
72
Tabi ki guerlain fondotenleri. Evet biraz pahalı ama yüzünüz ile bütünleşen ürünler üretmiş. Kullandığım zaman yüzümde fondoten olduğu belli olmuyor. Bazı firmaların kapatıcılıkları çok çok yüksek ama yüzde kalıp gibi duruyorlar. Erkeklerin kalıp badana yapmışlar sözlerine maruz kalmayın derim. Guerlain kapatıcılıkta çok çok iyi diyemem ama yüksek bir kapatıcılığı ve en önemlisi de ciltte doğal duran bir fondoten serisi var. Ben guerlain lingeria de pau 02 n kullanıyorum. çok da memnunum. Ama dediğim gibi pahalı. Çok kullanmaya kıyamıyorum

Yukarı Alt