• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Fondoteninden memnun olan var mı

Berraki

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
224
50
Cildim karma .. 5 yıldır Lancome kullanıyorum ama son şişesi formül değiştiği için hayal kırıklığı oldu fondi arayışındayım

Kagitadam

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
184
183
hafif yapılı olsun derseniz mac ''face and body ''tavsiye ediyorum . gramajı çok , 2 yılda ancak bitiyor

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
9.894
12.798
Estee lauder double wear cok cok iyi bir fondotendir bende aydinlik olsun biraz parlak yapili olsun diye lancome aldim gecenlerde suan beni uzuntu kapladi formulu degistimi yani sivilcelenme mi yapior yoksa :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
9.894
12.798
Cyroln supracolor a bakin o zaman o da profosyonel bir urun..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KadriyeOnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
40
33
Ben rimmel london kırmızı kapakli olani kullaniyorum çokta memnunum hafif işilti veriyor doğal duruyor çok sorunlu cildiniz yoksa gercekten harika bi marka🤙

06crazyim06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
699
500
Yüzüme fondöten kullanmayı bırakalı 3 ay olacak ki çok kullanmazdım bir şişe aylarca giderdi, ama şuan inanılmaz rahatım tavsiyem hiçbişi kullanmayın, cildiyeye gittiğimde doktor dedi hiç birşey önermiyoruz yüze diye, bb krem falan hiçbişi dedi.

Yukarı Alt