Fönlü Saclarim Hemen Bozuluyor

sweety_eva

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
463
ya bnm kendim çektiğim fön hiç kalıcı olmuyo bi saatte bozuluyo yaaa :bbo:

bide kuaföre gittiğimde saçımı bi defa fln yıkıyo kurutunca hiç bi elektiriklenme belirtisi olmuyo yaaaaaaa kardeşim evde yıkayınca niye elektrik çarpmışa dönüoz?

bide bu saça sıktıkları spray genellikle markalı olmuyo ama hani derler ya "pis olan herşey güzeldir":Roflol: kesinlikle katılıyorum...

bide saçımı kat kestirince resmen kafayı yedi fönsüz berbat duruyo önceden dümdüzdü napcam nasıl fönlicem ne kullanıcam yardım edinnn lütfeeeen!!

sanart2000

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Evde kullanılan fön makinaları kuafördekiler gibi değil.Kuafördekiler daha güçlü,evde kullanılanlar sadece saçı kurutmaya yarıyor.Ama kuaför malzemeleri satan bir yerden alabilirsin. Saçının kesimi kötü yapılmış olabilir ,saçlarını nasıl kesti makasla mı yoksa ustura ile mi? Ben usturayı tavsiye ederim o zaman uçları küt küt durmaz daha doğal görünür.:1yes2:

asiX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
en iyi fön ütüdür bence.ben eşime saçlarımı ütületiyom yıkayana kadar bozulmuyo:KK70:gerçi iki güne bir yıkarım.yani 2 gün dayanıyo ütü:KK70::KK70::KK70:

christina86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben bi kuaför olarak önerdigim saçının kabarmasını istemiyorsan saçına uygun bi saç kremi kullan ve eger fön çektiginde onun kalıcı olmasını saglamak istiyorsan saç spreyleri satılıyor ben genelde lorealkini öneriyorum onun köpük yada sprey olanları var istedigini al ve saçına uygula ve sonuç mükemmel bana gelen müşterilerime uyguluyorum ve 1 hafta saçının bozulmamasına şaşırıyorlar işte sırrım ... saglıklı günler dilerim

christina86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bide saçında kırıklar varsa eger ara makas uygulat derim ara makasla saçların daha bi ipeksi olur

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benimde saçlarım fönsüz süpürge çalısından farksız oluyo resmen :KK43: aslında saçlarım dalgalı çok güzel ama çok kabarıyor ve çok gür bu sebeple kabarıncada çok kötü oluyo ben ne yapmalıyım yaa
aynen :çok üzgünüm:

eleni26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim de saclarim katli ama allaha sukur fon sorunum yok sadece kurutuyorum millet fonlu saniyor.bu arada arkadaslar saclariniza haftada 1 sac maskesi uygulayin derim ben ise yariyor canli gosteriyor saci

E

EU1

Ziyaretçi
benimde saçlarım dalgalı ve bende kendim fön çekemiyorum saç düzleştirici makinelerde saçmı fena halde kırdı. saçımı dalgalı kullanabilmem için jölemi köpükmü kullanmalıyım acaba.

mxixz mxixz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
canım sende saclarına su ıkı cu aylık duran duzlestırme yontemını yaptır bır arkadsım yaptı cok mennun yıkıyo cıkıyo dımduz ne kabarıyo ne dalgalanıyo

waterland

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
christina merhaba
kuaför olmana çok sevindim:)bana yardımcı olursan çok sevinirim.ben saçlarıma fön çekmedende rahatlıkla kullanabilecegim bi saç modeli istiyorum.saçlarım hafif dalgali.bana yardımcı ol lütfen.saçlarımı nasil kestirmeliyim.

Yukarı Alt