Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

FoRuma KatıLan Yeni üYe :)

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve busra_tuna tarafından 30 Nisan 2007 başlatılmıştır.

30 Nisan 2007
    Konu Sahibi : busra_tuna
  1. busra_tuna

busra_tuna Ziyaretçi

uyumaya calısırken
    -karizma 1,karizma 2,karizma 3.
    -napıosun oglum sen?
    -uyku tutmadı karizma sayıyorum

kabuslarındaki cümleler...
    -abi aradım yemin ederim aradım!!
    -banlama banlama daha yeniyim
    -başlıgın altında öylesine karizma istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi?
    -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr
    -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım
    -reklam yoktu mesajda!ya da ben görmedim!tamam belki siz görmezsiniz diye şey ettim
    -bu attığım 10.mesaj!belki sizin için küçük bir adım ama benim için büyük bir adım!vatana millete hayırlı uğurlu olsun!
    -paylaşım için saol!paylaşım için saol!mesaj sayısını yükseltmek ne zor bea!!
    -karizma ? karizma ? kar kar karizmaaaaaa

mesaj yükseltmeye çalışıyor!!!!
    * 9kıza tecavüz eden sapık katil aranıyor
    yeni üye-aferim helal olsun adama!

*bilim adamımız bir ilke daha imza attı!nobel fizik ödülünnü aldı
    yeni üye-yazık yaa

*bülent ersoy hamile kalmış
    yeni üye-paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!

*2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
    yeni üye-eyvallah dostum emeğe saygı
    !!

2. 21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : busra_tuna
  3. chatlak

chatlak özgür Üye

Ödül Puanları:
    86
    :Roflol::Roflol::Roflol:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.