• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Fsh yüksekliği olup da hamile kalanlar yada hamilelik planlayanlar

karadenizkizi1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
2.307
1.716
38
Evet arkadaşlar sizde benim gibi fsh yüksekliği problemi yaşıyorsanız duygularımızi yaptıklarımızı paylaşalım hamile kaldıysanız da nolur bakmadan geçmeyin morale çok ihtiyacım varr çokkkk
Canım merhaba biliyrodun FSH yüksekliği tek başına birşey ifade etmiyor ultrason ve amh da önemli onlars nasıl sende

karadenizkizi1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
2.307
1.716
38
Evet arkadaşlar sizde benim gibi fsh yüksekliği problemi yaşıyorsanız duygularımızi yaptıklarımızı paylaşalım hamile kaldıysanız da nolur bakmadan geçmeyin morale çok ihtiyacım varr çokkkk
Benim yaşım 38 fsh değerim 14 küsür çıktı. Ama şöyle bir durum da var. Geçen sene ben aynı hastanede yine fsh ölçümü yaptırmıştım o zamnda değerim 10 küsür çıkmıştı. Ve ben tam bri ay sonrasında Zeynep kamilden randebu alıp gittim. Orada da bana hormon testleri yapıldı ordaki fsh değerim 5 küsüre inmişti. Hiç bir özel şeyde yapmamıştım. Ve benden amh da istediler 1.116 çıkmış amh değerimde geçen sene.

Şimdi yine 14 ler çıkınca aynı şeymi oldu diye düşünüyorum. Neden böyle değerler oynuyor ki FSH hormonu öyle oynar bir hormon değil bildiğim.

Asiveblue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
84
27
33
Benim yaşım 38 fsh değerim 14 küsür çıktı. Ama şöyle bir durum da var. Geçen sene ben aynı hastanede yine fsh ölçümü yaptırmıştım o zamnda değerim 10 küsür çıkmıştı. Ve ben tam bri ay sonrasında Zeynep kamilden randebu alıp gittim. Orada da bana hormon testleri yapıldı ordaki fsh değerim 5 küsüre inmişti. Hiç bir özel şeyde yapmamıştım. Ve benden amh da istediler 1.116 çıkmış amh değerimde geçen sene.

Şimdi yine 14 ler çıkınca aynı şeymi oldu diye düşünüyorum. Neden böyle değerler oynuyor ki FSH hormonu öyle oynar bir hormon değil bildiğim.
Çok şaşırdım ya bi anlasam ahh

Feminas

Kedigillerin hayranıyım, pati aşığım ❤💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
2.637
14.672
Benim değeri 13 tü herhangi bir tedavi uygulamadi doktor sanırım yaşım genç diye bahsetmedi bile gebelik olana kadar bekledik nasip etti gebeliği Rabbim dusukten 1.5 sene sonra
Inşallah hepimiz hayırlı sağlıklı evlatlara sahip oluruz .
Yaşınız biraz büyükse ona göre tedavi isteyin çok geçmiş olsun

Zehra Betul Sevde

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
238
149
36
Sakin üzülme canım benim fsh 26 ydi amh 0.71 kendiliğinden kaldim . Bide erken menopoz teşhisi konmuştu

Zehra Betul Sevde

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
238
149
36
Nasıl oldu peki sen birşeyler yaptın mı ekstra
Adet günlerimde arı sütü bal karışımı aktarlarda satiliyo bide hergun bir yumurta yiyodum gün icindede limonlu su . Benim fsh çok yüksekti saracoglunun testere dişli aslan pençesi kurunu deneyin derim fsh yüksekse dusuruyo gerçekten

karadenizkizi1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
2.307
1.716
38
Adet günlerimde arı sütü bal karışımı aktarlarda satiliyo bide hergun bir yumurta yiyodum gün icindede limonlu su . Benim fsh çok yüksekti saracoglunun testere dişli aslan pençesi kurunu deneyin derim fsh yüksekse dusuruyo gerçekten
Tmm ondan alayım ben testere dişli aslan pençesi benimde 14 lerde çıktı. Ama doktor oda değişken dedi her ay aynı olmayabiliyor dedi fsh . Mesela geçen sene birer ay arayla yaptığım tahllillerde bir ay 10 küsur ken bir diğer ay 5 küsur çıkmıştı. Bana da doktor Kürtlerden de destek al dedi bir de bana bir vitamin takviyesi verdi bakalım . Yarında rahîm filmi cektircegim

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
367
301
26
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Fsh düzenlemek için bitkisel tedavileri denediniz mi acaba. Hayit tohumu ve testere dişli aslan pençesi bu hormonu dengeliyor. Yüksekse düşürüyor, düşükse yükseltiyor. Olması gerektiği hale getiriyor.

karadenizkizi1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
2.307
1.716
38
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Fsh düzenlemek için bitkisel tedavileri denediniz mi acaba. Hayit tohumu ve testere dişli aslan pençesi bu hormonu dengeliyor. Yüksekse düşürüyor, düşükse yükseltiyor. Olması gerektiği hale getiriyor.
Ben de bugün alıp denemeye başlayacağım. Hayıt tohumunun toz hali satılıyor mu acaba. O tohumları ezmek aşırı zor oluyor.

Asiveblue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
84
27
33
Benim değeri 13 tü herhangi bir tedavi uygulamadi doktor sanırım yaşım genç diye bahsetmedi bile gebelik olana kadar bekledik nasip etti gebeliği Rabbim dusukten 1.5 sene sonra
Inşallah hepimiz hayırlı sağlıklı evlatlara sahip oluruz .
Yaşınız biraz büyükse ona göre tedavi isteyin çok geçmiş olsun
Bu süreçte herhangi bir şey yaptın mı acaba canım