hopeless13

sen olmadan asla
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
160
2
merhaba canım senin sorununu anlayamadım senin hormonlar yüksekmi yoksa düşükmü

X

xxlogingxx

Ziyaretçi
ya aslında bende tam olarak bilmiorum ama sanırım yüksek bi bozukluk olduğu kesin ama.aslında bana bu hapı rahim küçük olduğu için verdiler kullanmamı söylediler şimdi kullanıyorum.çok fayda etti ama benim sorunum ileride çocuk olma durumu varmı cvp verirseniz sevinirim!!!

X

xxlogingxx

Ziyaretçi
arkadaşlar cevaplarınızı yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum aeo ben hergün burda olurum ve inş yardım ederseniz kendimi rahatlatmaya calısırım hepinize teşekkür

burcudemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
126
6
arkadaşlar moralim çok bozuk ağlamaktan gözlerim şişti, eşim biraz önce bana evlenmeden önce fsh ın yüksek olduğunu bilseydim seninle evlenmezdim dedi. daha doğrusu benim evlenirmiydin sorumu hayır diye yanıtladı . çok çaresizim

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.638
8
arkadaşlar stres yapmayın lütfen en büyük etken bebeğiniz olacaksa bile etkiliyor en yakın arkadasım ve esimin dayısın kızı doktor kesinlikle cocukları olmayacağını söyledi arkadasımın eşindede sorun vardı ve sonucta arkadasım ümidi kesti kiloluydu zayıflamaya kendine baska ugraslar bulmaya basladı sonuc simdi 5 yasında kızı var dayımızın kızı ise evlatlık bir kız cocuğu aldı bebek altı aylıkken hastayım diye gittigi doktorda üc aylık hamile oldugunu öğrendi ve hic adet görmüyormus allahın yanında cok insallah sizlerinde olur ama lütfen sakin stres yapmayın cok zor ben o günleri hatırladıkca kabus gibiydi cok zor ama elden gelecek bir sey yok

bendede sebebi bilinmeyen infertilite vardı onuncu yılda kucağıma aldım kızımı ümidi kestikten sonra stres cok etkiliyor dünyanızı karatmayın hayatta ne güzel seyler var unutmayın

mybeans

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
203
5
üzülmeyin arkadaşlar lütfen. Benim fsh 9,3 lerdeydi. ığneyle hamile kaldım. Gerçi çok yüksek değil diye düşünürsünüz belki ama olmuyordu işte.Yaşıma göre de çok yüksekti. E2 değerimde iyi değildi. . ınanıyorum ki üzüldükçe yükseliyor terslikler artıyor sanki yumurtlama bile olmuyordu o aylarda, hiç olmazdı kist bile oluşmuştu. sonra oluverdi hamile kaldım bu değerlerle.
şimdi 1,5 yaşında kızım var. Sırf meraktan fsh ı ölçtürdüm geçen hafta 6,3 çıktı . Diğer hormonlarda çok iyi . Demekki stres olmayınca düşüyor. Lütfen bunu gözönünde bulundurup rahatlamaya çalışın.

tubiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
70
0
merhaba arkadaşlar.bende bu sayfaya ilk yazdığımda fsh 37.4 dü.iki ay cyclo progynova kullandım ve geçen ayın sonlarına doğru hayıt suyu içmeye başladım.ilk ay fsh 21.4 oldu.ikinci ay ise 9.2 ye düştü çok şükür.ama benim genel olarak fsh yüksekliği olan kadınlardan bi farkım vardı.her ay düzenli adet oluodum.doktorlarda şaşırmıştı bu duruma sen adet olamaman gerekio dediler.neyse bu ay klomen kullanıcam yumurta takibine başlıyoruz çok şükür.sizlere tavsiyem hiç moralinizi bozmayın ve iyi olacağınıza inanın.hep dua edin ve kendinizi ne olursa olsun çok sevin

parxixl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
643
0
Merhaba arkadaşlar bende ne yazıkki fsh mağduruyum ama buradaki birçok arkadaşında dediği gibi stress yüzde yüz etkiliyor diye düşünüyorum benim fsh değerlerim şöyle 9.83 altı ay sonra 6.96 ve bir sene üstüne yani şimdi 14.55 o kadar ümidim kırıldıki anlatamam ama yapacak birşeyim yok ne yazıkki bende soğan ve incir kürünü deneyeceğim geçen yaz iki ay boyunca hayıt kullandım ama yinede hamile kalamadım maalesef. Adetlerim çok düzenlidir ama olmayınca olmuyor işte Mevlam nasip eder inşallah.

yesilelma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
40
0
kızlar benim fsh 20, E2 150, Lh 13,64 çıktı. doktorum DHEA ve L-Arginin diye bir ilaç verdi onu da hiçbir yerde bulamıyorum. daha önce kullanıp faydasını gören var mı?
ben de düzenli adet olanlardanım. acaba fsh ve E2 yüksekliği birleşince neden olduğu birşeyler mi var ?
amaannn... kafayı yiyecem,bu ne ya...

Yukarı Alt