brnh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2015
7.308
7.668
Benim fsh 12 yi geçiyordu hergün öğlen yemeğinden 1 saat sonra fln bi bardak kaynayan suya 1 tatlı kaşığı hayit tohumu atıp 5 dakka kaynatıp ılıktan biraz sıcak 20 gün boyunca içtim fsh Olcturdum 7 ye düşmüştü zaten 1 ay sonrasında hamile kaldim
ben hayıt tohumu bır cay kasıgı tohumu bır bardak suda 15 dk ocakta kaynatıorm nette öyle gördm ama yanlısmı yapmsm

no_name_

Hiçkimse
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
17.207
29.048

Donau11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2016
1
0
Arkadaslar merhaba,
Ben de yilbasinda ögrendim Fsh im 17 falandi, sonra o ay testere disli aslanpencesi ve bol su ictim 2. testim de 4.2 olmustu öbür aylar icmedim gene yükseldi hatta bi ay moralim asiri derecede bozuktu o ay 34 falan cikti. Bu ay da Biösteron ve t. Aslanpencesine devam ettim bugün ki sonucuma göre fsh im 13 e düsmüs. Valla arkadaslar ben Ibrahim Saracoglu na ve kürlerine güveniyorum, yarinda nasip olursa incir kürüne baslayacagim, Amh yani yumurta rezervimde oldukca düsük cünkü. Insallah hayirli gelismeler olursa sizinle paylasirim. Doktorlarin moral bozmasina bakmayin, onlar olmasa tabiki olmaz ama onlarin da bilmedigi cok sey var. Hersey sayisal istatislik degil, siz kendinize iyi bakil ve mücadeleyi birakmayin elden

Yukarı Alt