fucky buddy (tepki çekecek biliyorum ama öyle)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Angel87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.377
Üşenmedim tüm yorumları tek tek okudum..
Ben bazı konularda tutucuyumdur. Cinsellik bana göre duygusal Bi yakınlık ve çekimle yaşanmalı.
Evet karşılıklı bir çekim var. Ama 34 yaşında okumuş etmiş bir adamın sevgili olmadan takılalım demesi bana yuhh dedirtti.Size evet evlilikle ilgili bir taahhüt vermeyebilir. Bekar bir insanın normal şartlarda bir çocuk sorumluluğu almak istememesi anlaşılabilir. Ama sevgili olmaktan neden korkar insan. Heleki sohbetinizden hoşlanıp size karşı bir çekimi varken??? Neden ilişki sorumluluğundan kaçar ki??
Ben bu tarz bir ilişkiyi kullanılma kabul ederim çünkü bunun parayla yapılandan bir farkı yok bence. Bu doktor ilişki istemiyorsa gitsin bassın parayı barbi gibi bir kızla tüm ihtiyacını istediği zaman diliminde karşılasın..
Evlilik istemiyor olmanız hayatı paylaşmak istemediğiniz yada duygusal bir yakınlık istemediğiniz anlamına gelmezki. Adam burdan vurmaya çalışıyor sizi. Anne olmanız sevişmenize engel değil. Her seviştiğinizle evlenicek değilsiniz. Ama doktorun teklifi bana çok onur kırıcı geldi.
Size sevgili olmayı teklif edip cinselliğide bu gidişatta yaşasanız ohh keyfinize bakın derim.. Ama gel sevişelim sana karşı sorumluluğum olmasın demek bana fazla adice geldi

yenihayatamerhaba12345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
Üşenmedim tüm yorumları tek tek okudum..
Ben bazı konularda tutucuyumdur. Cinsellik bana göre duygusal Bi yakınlık ve çekimle yaşanmalı.
Evet karşılıklı bir çekim var. Ama 34 yaşında okumuş etmiş bir adamın sevgili olmadan takılalım demesi bana yuhh dedirtti.Size evet evlilikle ilgili bir taahhüt vermeyebilir. Bekar bir insanın normal şartlarda bir çocuk sorumluluğu almak istememesi anlaşılabilir. Ama sevgili olmaktan neden korkar insan. Heleki sohbetinizden hoşlanıp size karşı bir çekimi varken??? Neden ilişki sorumluluğundan kaçar ki??
Ben bu tarz bir ilişkiyi kullanılma kabul ederim çünkü bunun parayla yapılandan bir farkı yok bence. Bu doktor ilişki istemiyorsa gitsin bassın parayı barbi gibi bir kızla tüm ihtiyacını istediği zaman diliminde karşılasın..
Evlilik istemiyor olmanız hayatı paylaşmak istemediğiniz yada duygusal bir yakınlık istemediğiniz anlamına gelmezki. Adam burdan vurmaya çalışıyor sizi. Anne olmanız sevişmenize engel değil. Her seviştiğinizle evlenicek değilsiniz. Ama doktorun teklifi bana çok onur kırıcı geldi.
Size sevgili olmayı teklif edip cinselliğide bu gidişatta yaşasanız ohh keyfinize bakın derim.. Ama gel sevişelim sana karşı sorumluluğum olmasın demek bana fazla adice geldi
Valla bu bana cuk diye oturdu. Tam anlatmak isteyip kelimeye dokemedigim şeyleri ifade etmişsiniz.

Kajmery34

Sil baştan başlamak gerek bazen...
Pro Üye
Emoji Skoru
14.579
="Kajmery34, post: 60204564, member: 377057"]
Parti başlasın bebek :KK59:
Valla ne yalan söyleyeyim seks olmadan evlilik olmaz😬
Yine gerildim ben !
Valla benim ıcınde onemlı. Yoksa ne tutucam yanımda adamı, adamı cek ailesini cek. Sekşın olmadan ask mı olur 🤪
[/QUOTE]
Cute senin libidona hayranım :KK70: ben bi 2 yıl kadar yoktum 2. Yapmışsın.
Dikkat et 3. Gelmesin :KK70:

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21.999
Valla benim ıcınde onemlı. Yoksa ne tutucam yanımda adamı, adamı cek ailesini cek. Sekşın olmadan ask mı olur 🤪

[/QUOTE]
Tüpleri baglattım, sabahlar olmasın 🤣

Kajmery34

Sil baştan başlamak gerek bazen...
Pro Üye
Emoji Skoru
14.579
Tüpleri baglattım, sabahlar olmasın 🤣
[/QUOTE]
Hala zayıfsındır sen :KK70:
Bir de kiloluyum derdin hep.
Maşallah :KK70: darısı bana.

cheetah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
78
Bence bu adamın evlilik düşünmemesi gibi bir durum yok. Şöyle ki, sizinle DÜŞÜNMÜYOR, siz o kişi değilsiniz, SİZİ KENDİ YANINA YAKIŞTIRMIYOR . Kendi evleneceği kişinin evlenmiş boşanmış, çocuklu bir kadın olamayacağını biliyor. (Ailesi kabul etmez, çevresi ne der filan.. Bu ketum gözüken insanlar imajlarına daha özenli oluyor genelde)

Siz konuyu "fuck body" filan diye tanımlamışsınız ama açık açık bunu mu söyledi adam. Bence belli ki adam sizden tensel ve duygusal olarak etkilenmiş ama size açık açık "benim evleneceğim kadın değilsin bu hayallere dalma, beni zorlama" diyor. Kendi net çizgileri var evlenmiş boşanmış bir kadınla evlenmeyeceği gibi...

Ben olsam onunla kedinin fareyle oynadığı gibi oynardım. Kendime aşık eder süründürürdüm, gösterir ama v...mezdim. :)) Düşünsün dursun gecelerce nasıl olacak bu iş uykularıma giriyor, anneme nasıl söylerim bunu diye.. :)) Ama kendimi oyuncak etmezdim, kendimi onun sümüklü mendili yapmazdım.

Fakat bu aşk oyunlarında kendini oyuna kaptıran taraf mahvolur, aman diyeyim..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-01-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yenihayatamerhaba12345

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
Bence bu adamın evlilik düşünmemesi gibi bir durum yok. Şöyle ki, sizinle DÜŞÜNMÜYOR, siz o kişi değilsiniz, SİZİ KENDİ YANINA YAKIŞTIRMIYOR . Kendi evleneceği kişinin evlenmiş boşanmış, çocuklu bir kadın olamayacağını biliyor. (Ailesi kabul etmez, çevresi ne der filan.. Bu ketum gözüken insanlar imajlarına daha özenli oluyor genelde)

Siz konuyu "fuck body" filan diye tanımlamışsınız ama açık açık bunu mu söyledi adam. Bence belli ki adam sizden tensel ve duygusal olarak etkilenmiş ama size açık açık "benim evleneceğim kadın değilsin bu hayallere dalma, beni zorlama" diyor. Kendi net çizgileri var evlenmiş boşanmış bir kadınla evlenmeyeceği gibi...

Ben olsam onunla kedinin fareyle oynadığı gibi oynardım. Kendime aşık eder süründürürdüm, gösterir ama v...mezdim. :)) Düşünsün dursun gecelerce nasıl olacak bu iş uykularıma giriyor, anneme nasıl söylerim bunu diye.. :)) Ama kendimi oyuncak etmezdim, kendimi onun sümüklü mendili yapmazdım.

Yorum süper. Kahkaha patlattım. Ayşen Gruda diyordu ya göster ama elletme 😊

cikolataveturkkahvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.945

Erkekler çok arsızlaştı.
Ben hiç evlenmedim, bekarım ve çocuksuzum da ne oluyor?
Gene aynı iğrenç düşünceli erkekler çıkıyor.
Bu seferde yok evlenmeden cinsel uyum önemliymiş de görmek lazımmış da bilmem ne..
He he bende dünkü çocuğum sanki oyun parkından geldim..

kukrim27

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
23.942
Bu da bugünlerde yeni bir akim oldu herhalde.
İkidir bu tarz konuya denk geliyorum çünkü.
Tercih meselesi tabi ki birşey diyemeyiz..

Yani aradığınız cinsellik değil ise cevabınız belli..
O yıllardır unuttuğum dediğiniz şeyleri ,duyguları sevdiğiniz her anlamda birşeyler paylaştığıniz biri ile yaşayın bence..

yenihayatamerhaba12345

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
107
Erkekler çok arsızlaştı.
Ben hiç evlenmedim, bekarım ve çocuksuzum da ne oluyor?
Gene aynı iğrenç düşünceli erkekler çıkıyor.
Bu seferde yok evlenmeden cinsel uyum önemliymiş de bilmem ne..
He he bende dünkü çocuğum sanki oyun parkından geldim..

Bir garipleştiler.
Ben lisede okuduğum dönemi hatırlıyorum. 1998 falan. Sabahları ip gibi sıraya dizilirdik. Saçlarımız bağlı ya da örgülü olurdu. Etek boyu kısalmış mi diye etek beline bakardı hocalar. Taki takmak falan mumkun degil. Lisede ilk erkek arkadaşım olduğunda elimi tuttuğu için iki gün ağlamıştım. Şimdiki nesil malesef erken yaşıyor bazı şeyleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt