fucky buddy (tepki çekecek biliyorum ama öyle)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pembeemzik

Az insan çok huzur !😏
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
1.171
23.272
Silkelende kendine gel kadin !
Senin kendinden once düsünmen gereken bir evladin var.Ne yasamiş ve ne yasamamiş olursan ol herseyden once evladini düsünerek hareket et.
Buraya yazjp paylastigina gore seninde meylin var gibi.
Sonradan utanç duyacagin davranişlardan kacin ...
 

cikolataveturkkahvesi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
2.387
4.622
Ben lisede okuduğum dönemi hatırlıyorum. 1998 falan. Sabahları ip gibi sıraya dizilirdik. Saçlarımız bağlı ya da örgülü olurdu. Etek boyu kısalmış mi diye etek beline bakardı hocalar. Taki takmak falan mumkun degil. Lisede ilk erkek arkadaşım olduğunda elimi tuttuğu için iki gün ağlamıştım. Şimdiki nesil malesef erken yaşıyor bazı şeyleri.
Evet öyle.
Ama burada kimseye o konuda karışmam ama benim kıstaslarım var.Değerlerim daha farklı.
Ben bağnaz biri değilim ama evlenmeden cinsel ilişki olayına sıcak bakmıyorum.
Bunu da söylüyorum.
Çünkü cinsel uyum bir el ele temasında bile belli olur.
Illa ilişkiye bence gerek yok.
Bu benim doğrum.
Mesela buna riayet etmiyorsa zaten beni meta olarak hayatında istiyor demektir.Görüşlerim fikirlerim hayat gayem umrunda değildir. Bana vajina olarak bakacaksa defolsun gitsin.
Ve beni sizin konunuzda en çok rahatsız eden olay 34 yaşında cerrah 30u geçmiş bir kadının düşüncelerini bel altı vurarak değiştirmeye çalışıyor.

Resmen tiksinç.
 

yenihayatamerhaba12345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
75
119
Silkelende kendine gel kadin !
Senin kendinden once düsünmen gereken bir evladin var.Ne yasamiş ve ne yasamamiş olursan ol herseyden once evladini düsünerek hareket et.
Buraya yazjp paylastigina gore seninde meylin var gibi.
Sonradan utanç duyacagin davranişlardan kacin ...
Şimdi al iste yoruma gel. Yahu açıp bi okuyun yorumları Allah aşkına. Meyilim var evet hatta yarın sabahtan gitmeyi düşünüyorum. Sabahı nasıl edeceğim şimdi 😂 çok pardon bi zahmet en azından benim yorumlari okuma zahmetine girseydiniz. Neyse peki teşekkür ederim .
 

Night Club

Are you disko?
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Mart 2016
12.534
50.650
Bu adamın laflarını hiç hazzetmedim.
"Boşanmış çocuklu kadınla evlenmem, ama nasıl olsa cinsel ihtiyaçları var, eskilerin -bi ihtiyacın var mı ablamm- tarzında yoklayayım, düşerse ne ala keyfimize bakarız" o lafların meali. Allah'ın malı.

Cidden evlilik öncesi cinsellik, bir ilişki içinde cinsellik olsun ya da fuckbuddylik de dahil öyle ters bakan bir insan değilim, insanların kendi tercihi, kendi hayatıdır, anı nasıl yaşamak istedikleri onları bağlar ve fakat bu adamın zihniyeti kof. Benden söylemesi.
 

svc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
818
614
Merhaba arkadaşlar, ben forumda aktif üyeyim fakat bu konuyu açmak için @Mune bilgisi ile ikinci üyeliğimi aldım. Ben 35 yaşındayım, bir kurumda müdürüm ve bir çocuğumla boşandım. Boşanma sebebim de ihanet, ilgisizlik, şiddet ve son 6 yıldır ilişkinin olmaması. Konuya geçeyim direk. İki sene önce bir sebepten hayati tehlikemin olduğu bir ameliyat geçirdim. Ameliyatıma en az 5 doktor girdi çıktı ve sonrasında takibimi de onlar yaptı. O zaman evliydim tabi. Bütün kontrollere birlikte gidiyorduk. İçlerinden bir doktor benimle çok ilgilendi. Ve takibim uzun vadede devam edince o ve diğer doktorlarla arkadaş gibi olduk. Hala öyle. Çok büyük bir hastane olmasına rağmen, ilk kayıttakiler, sekreterliktekiler, o bölümün doktorları tanır beni. Yaşadığım şehir ve çalıştığım kurum gereği haberlere çıkacak kadar ciddi bir kaza sonucu ameliyat oldum çünkü.

Çok uzatmak istemiyorum. 2 sene öncesinden bu zamana kadar benimle ilgilenen doktorla nasılsın nasıl oldun vs muhabbeti oluyordu sadece. Benim durumları da biliyordu. Bana uzun zaman önce benimle görüşmek istediğini söyledi fakat o zaman hazır değildim açıkçası. Sonuçta evlenmemiş bekar yakışıklı ve alanında uzman cerrah. Ne işi olur benimle evlenmiş boşanmış üstelik çocuklu biriyim mantığı vardı.


Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Hani öyle laylaylom bir çapkın delikanlı değil zaten. Hastanede aşırı ciddi olan hemşirelerle bile konuşurken aşırı resmi ve dikkatli biri. Öncesinden tanıdığım için söylüyorum. Fakat bana en son şunu dedi; benimle görüşmek istiyormuş ama evliliği düşünmüyormuş. Sen düşünüyor musun dedi. Açıkça benim tekrar evlenmek gibi bir düşüncem yok bu saatten sonra. Bana aramızda ileriye dönük uzun vadede bir şey olamaz dedi. Ben evlenmeyi düşünmüyorum dedi. Ama seninle güzel vakit geçiriyoruz muhabbet, sohbet falan iyi dedi. Açıkçası bana başlıkta yazdığım tabiri teklif ediyor. Bana da normalde değer veren biri iki senedi hep yanımda.

Ben 10 sene evli kaldım ama 2013 doğumdan sonra hiç böyle bir şey yaşamadım. Benim için çok da önemli değil ama ne yalan söyleyeyim acaba olabilir mi diyorum. Çünkü onunla vakit geçirmeyi seviyorum. O da öyle. Sadece sevgili gibi davranmadan bir şeyler yaşanacak ve bu benim midemin alacağı bir şey değil. Ona kalsa çok normal. Sonuçta bu bir ihtiyaç bunu güvendiğin ve etkilendiğin biriyle yaşamak normal geliyor ona. Aramızda bir şey olsa aşk, sevgili durumu tamam derim yaşarım. Zaten ne kadınlığımı bildim ne insanlığımı. Adam baştan söylüyor işte. Antin kuntin laflar etmiyor çok net. Bilmiyorum kafam çok karışık. Siz olsanız ne yaparsınız ? Sakın beni kınamayın. Benim aradığım cinsellik değil. Sadece mantıklı bır akla ihtayacım var...
Azıcık gerçekçi olalım kadınız değerliyiz işte bizim zevkimiz isteğimiz olmazmı konusu biz Türkler için hala tabu iyiki de öyle beyefendi hijyenik bir hanım bulmuş neymiş aşk istemezmiş kendisine evlenecek el değmemiş birini bulunca hadi bay bay diyecek büyük ihtimalle bu hikayede sizin çok daha iyi insanları hakettiğinize inanıyorum umarım bu saçma sapan düşünceden vazgeçersiniz
 

Lacrymose

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2013
1.175
2.879
Adam tarzından, uslubundan, hastanedeki insanların konuşmalarından anlaşılacağı üzere narsist biri. Ki doktorların önemli bir kısmı narsisttir.

Onu reddettiğin anda karizmanın allahuekber dağlarına çıkacağını ve bu reddedilme psikolojisinin ondaki duyguları daha çok ateşleyeceğini düşünüyorum.
Kabul edersen de isteyip elde ettiği herhangi bir kadın olacaksın.
 

Talia1453

Bana bugün sabır düştü..
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
255
280
Aradığınız cinsellik değil ama çiçeği burnunda cerrahın size sunduğu tek şey cinsellik?
Yol verin kendisine başka bir oyuncak bulsun. Siz kimsenin ihtiyacını giderecek durumda değilsiniz. Bir erkek 1oo kadınla beraber olur midesi bulanmaz. Ama biz kadınlar erkeğimiz tek olsun sevdiğimiz olsun ömrümüz olsun isteriz. Lütfen kendinize böyle çirkin tekliflerde bulunulmasına müsaade etmeyin.
 

Gagagall

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017
2.919
3.439
Adam için sadece cinselliği yaşayacağı kadınsın istediği zaman istediği yerde sana hoşçakal diyecek , kendini kullanılmış hissetmeyecekmisin? Bunu söylemesi çok yanlış . Belki aşık olurum evlenirim düşüncesi yok adamda çünkü gözünde değerin yok. Laylaylom yapacak senle.Bunu göze alıyorsan kendine bunu yakıştırıyorsan bilemem.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt