fucky buddy (tepki çekecek biliyorum ama öyle)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pembeemzik

Az insan çok huzur !😏
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
1.171
23.272
Şimdi al iste yoruma gel. Yahu açıp bi okuyun yorumları Allah aşkına. Meyilim var evet hatta yarın sabahtan gitmeyi düşünüyorum. Sabahı nasıl edeceğim şimdi 😂 çok pardon bi zahmet en azından benim yorumlari okuma zahmetine girseydiniz. Neyse peki teşekkür ederim .
Sayfa sayfa gezip acaba ne yazmis diger yorumlarinda diye mi dolasayim.
Kimse yapmaz onu.Herkes yazdiginiz konuyla alakali yorunlar yapar.
Madem aciklayici detaylariniz diger yorumlarinizda ,onlarida bir zahmet konunuza dahil etseydiniz o zaman.
Hayirli geceler 😊
 

Unesco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2016
262
325
Sizde onun gibi düşünüyor olsaydınız denemenizde sakınca olmazdı belki, ama siz cinsellik önemli değil diyorsunuz karşınızdaki sadece onun olacağını çok net söylemiş. Ya duygularınıza yenik düşerseniz? Bence kaldırması zor bir durum olur sizin için. Ve duygular da öyle söz geçirilen şeyler değil biliyorsunuzdur. Bence kabul etmeyin, en azından cinselliği. Madem öyle sohbetinizi seviyor öyle kalsın. Sohbet edin, cinsellik dışındaki aktiviteleri yapın eğer sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyorsa sorun olmaz bence
 

deliha86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
6.591
7.456
Aşık olmayacağına eminsen , annesin diye cinsellik yaşama ömür boyu diyemez kimse sana.ama adam aşk yok evlilik yok demiş sana.sende aynı düşüncedeysen çekineceğin bişey yok.kimsenin fikrini önemseme derim.
 

Phoenix_

Allah’ın eleği geç öğütür ama ince öğütür.
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
1.488
1.701
O kadar yorumdan sonra ne dedin yada diyeceksin ve tabii ki o ne diyecek? Bu doktor da bir garip seninle yakından ilgilenip böyle saçma bir teklif yapması... Kadın kıtlığı mı var ne alaka? Ya sana ilgisi var ama boşanmış çocuklu birini yanına yakıştıramıyor yada yine sana ilgisi var seni deniyor yani boşanma sebeplerini biliyorsa böyle bir duygusal açlığa rağmen ne kadar namuslusun gibi ama tabi bu düşük bir ihtimal. Yada sütü bozuğun teki...
 

benpapatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2014
745
752
Benzer bir ilişkiyi ben yaşamıştım. Boşandıktan birkaç sene sonrasıydı. İnternette tanışmıştık. Benim isteğim, işe duygusallık karıştırmadan, bu tarz bir ilişki, bir heyecan yaşamaktı. Kendime güvenim sonsuzdu ve ben gayet rahatlıkla yapabilirim düşüncesindeydim. Daha ilk buluşmamızda onun evine gitmiştim ve seksten sonra bana, "zaman ve mekan olarak bir ilişki yaşamaya müsait değilim" demişti. Ben de, "zaten ben de ciddi bir ilişki düşünmüyorum" diye yanıt vermiştim. Ki bunu söylerken gayet samimiydim.
Bu beraberlik 2,5 yıl sürdü. Zaman geçtikçe ben bu adama aşık oldum. Bana kalırsa, biz sevgili olmuştuk. Evlenme lafları oluyordu ama o, eğer evlenirsek, kendi ailesine benim boşanmış bir kadın olduğumdan bahsedemeyeceğinden söz ediyordu. Son zamanlara doğru, durduk yere kendi başına yaşadığı evi boşaltıp tüm eşyalarını da satarak ana-babasının evinde yaşamaya başladı. Bundan çok kısa bir süre sonra da bir akşam, telefonla benden ayrıldığını, bana tebliğ etti. Tebliğ etti, diyorum çünkü yüzyüze gelip konuşma teklifimi kesin bir şekilde reddetti. Hatta, ayrılma nedenleri bile göstermedi. Ben ayrılıyorum...hepsi o kadar.
Hayatımın depremini yaşadım. Depresyona girdim. İntihar düşünüyordum. İş yerinde doğru düzgün çalışamadığım için, İnsan Kaynakları işime son vermek istedi. Sonrası 8 ay kadar ağır psikiyatrik ilaç tedavisi ve yavaş yavaş kendimi toparladım.
Bu konu vesilesiyle düşünüyorum da; hatanın büyük kısmı bendeydi. Kendimi hiç tanımıyormuşum ki, ben fuck buddy de olabilirim, ne olacak ki... gibi çok iddialı ve cüretkar bir düşünceyle, o ilişkiye atlamışım. Duygusal yanı çok ağır basan, derinden sevmek ve sevilmek isteyen bir kadına göre değil fuck buddy ilişkisi.
Sonuç olarak, sevgili konu sahibi, sana önerim, önce otur kendini bir yokla, düşün, tart...ben sadece keyif alma sınırları içinde kalabilirim, hiç bir koşulda incinmem, yıkılmam, diyorsan...dene, yaşa.
 

will_done

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
2.656
1.892
Başlıği okur okumaz yorumları tahmin etmiştim. Bir kadın anne olunca tüm cinsel kimliği yok oluyor sanırsıniz. Aldatilip sırf çocuk için susmayi, dayak yiyip aile baskısı yüzünden susmayi kadınlığa yakistirirsiniz ama sevişmeyi asla! Türkiye'nin gidecek çok yolu var sosyal araştırma isteyen yurdum kadınlarının bu yorumlarını okusun.

Konu sahibi adamla aranızda çekim var gibi. Yıllardır hayatını yasamamissin anlaşılan kendine bir kıyak çekip adamla görüş diyorum:)
Adam bildiğin escort muamelesi yapıyor, tek farkı sevişme karşılığında para vermeyecek.
Her önüne gelenle sevişmek doğru mu sence?
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt