Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

123aaa123

..
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
1.057
1.105
Gonusak haydinn:KK76::KK71::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::ukala:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Velvette

27/30 - 30 DS - 1. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.874
51.551
Maalesef sizin gibi düşünmüyorum ben 21 yaşında olmama rağmen ne çok erken ne çok geç evlilik iyi değil bence en geç 25 yaşında evlenilmeli çünkü hem ömür gidiyor seçicilik artıyor ve ileride çocuğun anaanesi gibi durursun hakkınızda hayırlısı olsun bence daha fazla bekletmeyin zaten kariyeriniz yerinde
Aryacılık kazanacak :rapci:
ben de geldimmm ❤
brienne öldü mü yaaa göremedim canlısını da ölüsünü de
Pardon kızlar banlandım da yeni geri geldim :KK70:
Taht tahminlerini alalım benim gönlüm Daenerysten yana :KK45:
Ayrıca biri bana Brienne öldü dedi ancak ben de öldüğü sahneyi göremedim :KK64:

anneyimbenanne

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
395
711
Pardon kızlar banlandım da yeni geri geldim :KK70:
Taht tahminlerini alalım benim gönlüm Daenerysten yana :KK45:
Ayrıca biri bana Brienne öldü dedi ancak ben de öldüğü sahneyi göremedim :KK64:
Bence taht Jon Snow’un 😎
Brienne ölmedi ya görmedim ben öyle bir şey. Arya Gece Kralı’nı öldürmeden önce hayattaki tüm önemli karakterleri savaşırken köşeye sıkışmış gösterdiler, Brienne ‘i de, ama ölmedi, sonra zaten Arya bıçağı saplayınca Akgezenlerin hepsi tuzla buz oldu.

Ya konuyla ilgili değil de Velvette Velvette her ban öncekinden uzun süreli mi oluyor? İki kere ban yedim, ilk 1 gün ikincisi 2 gündü 🙄

Velvette

27/30 - 30 DS - 1. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.874
51.551
Bence taht Jon Snow’un 😎
Brienne ölmedi ya görmedim ben öyle bir şey. Arya Gece Kralı’nı öldürmeden önce hayattaki tüm önemli karakterleri savaşırken köşeye sıkışmış gösterdiler, Brienne ‘i de, ama ölmedi, sonra zaten Arya bıçağı saplayınca Akgezenlerin hepsi tuzla buz oldu.

Ya konuyla ilgili değil de Velvette Velvette her ban öncekinden uzun süreli mi oluyor? İki kere ban yedim, ilk 1 gün ikincisi 2 gündü 🙄
Yani taht Jonun hakkı zaten de gönlüm Danny alsın istiyor işte :KK70:
Ama böyle istiyorum ya kesin almaz şimdi
Ayrıca bende hayal kırıklığı oldu açıkçası son bölüm çünkü 8 sezondur bu savaşı bekledik, kışı bekledik, bir bölümde her şey bitti
Hele Gece kralının ölümünü daha fantastik bekliyordum ben çok kolay oldu sanki :KK45:

Ay evet gittikçe artıyor ban süresi
Ben hep 2 gün 2 gün yiyordum bu kez 3 sürdü :KK51:

anneyimbenanne

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
395
711
Yani taht Jonun hakkı zaten de gönlüm Danny alsın istiyor işte :KK70:
Ama böyle istiyorum ya kesin almaz şimdi
Ayrıca bende hayal kırıklığı oldu açıkçası son bölüm çünkü 8 sezondur bu savaşı bekledik, kışı bekledik, bir bölümde her şey bitti
Hele Gece kralının ölümünü daha fantastik bekliyordum ben çok kolay oldu sanki :KK45:

Ay evet gittikçe artıyor ban süresi
Ben hep 2 gün 2 gün yiyordum bu kez 3 sürdü :KK51:
Aynı şeyi düşündüm ben de bölümü izledikten sonra 🤷🏻‍♀️

anneyimbenanne

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
395
711
Sen niye banlandın gerçi görüyorum arada bdvde seni, bdvye bulaşan banlanıyor:KK45:
İlk banımı mesleğime edilen hakaretle ilgili (kan emiciler vs.) polemiğe girdim diye yedim (dost kazığı mı avukat parası mı gibi bi konuydu) , ikinci banımı da gecexoxo bilmem ne diye ergen liseli bir kız var türlü türlü saçma sapan konuları var, ona ergen falan dedim diye yedim sanırım 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt