Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HepBaharOlsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
3.875
806
Esimle 4 cu sezonun ikinci bolumdeyiz.
Heyecan dorukta. Sadece spoiler iceren bir resim gordum oda khaleesi ve Jon Snowun beraber oldugu bir resim.
Ama konu oraya nasil gidecek hic bir fikrim yok.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vexena

Elhamdülillah 🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
5.672
9.522
5. Bölüm neydi öyle ya. Tahta tyrion &sansa geçebilir
Sızan senaryoya göre Bran geçiyor

purpleturtlee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2019
400
505
Hala Dany'nin tahta oturmasını istiyor musunuz? 😁 gerçi taht falan da kalmadı ortada :rolleyes:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-01-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Velvette

19/30 - 30 DS - 2. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.932
51.742
Hala Dany'nin tahta oturmasını istiyor musunuz? 😁 gerçi taht falan da kalmadı ortada :rolleyes:
Ben istiyorum

Mad Queen, babası Mad King gibi

Son bölümde daha da hayran oldum

Neden? Çünkü sezonlardır herkes kadının dediğinin tersine gidiyor.

Herkes ihanet ediyor, Dany sürekli bir affetme modunda

Ya sen Queensin büyük düşün, yakarım girin hizaya de aa :KK70:

Sonunda bee :KK200:

Vexena

Elhamdülillah 🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
5.672
9.522
Ben istiyorum

Mad Queen, babası Mad King gibi

Son bölümde daha da hayran oldum

Neden? Çünkü sezonlardır herkes kadının dediğinin tersine gidiyor.

Herkes ihanet ediyor, Dany sürekli bir affetme modunda

Ya sen Queensin büyük düşün, yakarım girin hizaya de aa :KK70:

Sonunda bee :KK200:
Evet de en son da yaptığı olay çok saçmaydı. Canlar çaldıktan sonra halkı yakması, ufacık çocukların ölmesi bunun nesi savunulabilir anlamıyorum ben en başından beri Dany'i destekliyorum, çünkü tahtı fazlasiyla hakkediyor. Ejderhasiyla donanmayi yaktığı bölüm efsaneydi hattaki Samin babası ve abisini yaktığı bölüm bile kızmadım çünkü onlara şans verdi ,onlar ölümü kendi secti yönüyle baktim hala da destekliyorum tabi :KK70: Hem en yakınlarını kaybetti hem de defalarca ihanete uğradı, ee genlerde de var tabii. En iyisini yaptı, taaaa ki halkı yakana kadar. Bir tek orayı beğenmedim karakter gelişimine bile ters olmuş, sen ki halkı korumak adına ejderhalarini kilitledin sen ki Köleler için neler neler yapmadın, ama o hamle olmamış. Senaristler batırmış orayı bana göre 😊

Velvette

19/30 - 30 DS - 2. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.932
51.742
Akşam olsa da izlesem
Resmen tahtı kimin aldığı belli ve korkudan Facebooka falan bakamıyorum :KK70:

2270647

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt