Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Velvette

19/30 - 30 DS - 2. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.932
51.742
Bütün oyuncular dalga geçiyordu aslında.Hiçbiri memnun değil.Emilia Clarke'a sorduklarında ''goooooood'' falan yapmıştı,o sıralar anlamamıştık tabii sarcasm olduğunu,şimdi tekrar baktım da kadın bildiğin ''söyleyemiyorum şu an ama berbat'' demek istemiş :KK53:
Evden çıkıp saatlerce yürümüş ya zaten çılgınlar gibi orada da tahmin etmiştim kıyacaklarını -.-

Vexena

Elhamdülillah 🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
5.672
9.522
Velvette Velvette attığın sahne çoook iyiydi, muazzamdı hatta. Ejderhalar çok zeki varlıklar aslında her ne kadar dizide göstermeseler de. Annesinin ölümüne tahtın sebep olduğunu biliyordu Drogon da, o sahne çok etkiledi beni bağırması falan.. Bi yandan gerçekten üzüldüm, GoT'un yeri çook ayrıydı ben de. Yazık ettiler resmen ya..
Jon da ayrı bir yıkık,insanın şansı hiç mi yaver gitmez, kimi. Sevse ölüyor..😀😀

Velvette

19/30 - 30 DS - 2. Set 💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
37.932
51.742
Velvette Velvette attığın sahne çoook iyiydi, muazzamdı hatta. Ejderhalar çok zeki varlıklar aslında her ne kadar dizide göstermeseler de. Annesinin ölümüne tahtın sebep olduğunu biliyordu Drogon da, o sahne çok etkiledi beni bağırması falan.. Bi yandan gerçekten üzüldüm, GoT'un yeri çook ayrıydı ben de. Yazık ettiler resmen ya..
Jon da ayrı bir yıkık,insanın şansı hiç mi yaver gitmez, kimi. Sevse ölüyor..😀😀
Evet hele kafasıyla dürttü dürttü uyandıramadı ya : (
Acaba sonu nolur ejderhanın, Bran ondan da nemalanır -.-

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.584
964
Diziyi dün bugün bitirdim. Burdan spoilerleri almıştım zaten ama yinede hepsi ölmeyeydi iyiydi. O neydi öyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt