Game of Thrones (Spoiler içerebilir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Velvette

Fire and Blood
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
48.306
Bütün oyuncular dalga geçiyordu aslında.Hiçbiri memnun değil.Emilia Clarke'a sorduklarında ''goooooood'' falan yapmıştı,o sıralar anlamamıştık tabii sarcasm olduğunu,şimdi tekrar baktım da kadın bildiğin ''söyleyemiyorum şu an ama berbat'' demek istemiş :KK53:
Evden çıkıp saatlerce yürümüş ya zaten çılgınlar gibi orada da tahmin etmiştim kıyacaklarını -.-

MrsParanoid

Baslangic 73 güncel 62.8 Hedef 57💜
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.236
Velvette Velvette attığın sahne çoook iyiydi, muazzamdı hatta. Ejderhalar çok zeki varlıklar aslında her ne kadar dizide göstermeseler de. Annesinin ölümüne tahtın sebep olduğunu biliyordu Drogon da, o sahne çok etkiledi beni bağırması falan.. Bi yandan gerçekten üzüldüm, GoT'un yeri çook ayrıydı ben de. Yazık ettiler resmen ya..
Jon da ayrı bir yıkık,insanın şansı hiç mi yaver gitmez, kimi. Sevse ölüyor..😀😀

Velvette

Fire and Blood
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
48.306
Velvette Velvette attığın sahne çoook iyiydi, muazzamdı hatta. Ejderhalar çok zeki varlıklar aslında her ne kadar dizide göstermeseler de. Annesinin ölümüne tahtın sebep olduğunu biliyordu Drogon da, o sahne çok etkiledi beni bağırması falan.. Bi yandan gerçekten üzüldüm, GoT'un yeri çook ayrıydı ben de. Yazık ettiler resmen ya..
Jon da ayrı bir yıkık,insanın şansı hiç mi yaver gitmez, kimi. Sevse ölüyor..😀😀
Evet hele kafasıyla dürttü dürttü uyandıramadı ya : (
Acaba sonu nolur ejderhanın, Bran ondan da nemalanır -.-

Dead Cell

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.054
Evet hele kafasıyla dürttü dürttü uyandıramadı ya : (
Acaba sonu nolur ejderhanın, Bran ondan da nemalanır -.-
Bu diziye bir konuda çok teşekkür ediyorum ama,sayesinde milyon çeşit örgü saç modeli gördüm seç beğen yap :KK70:

papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
951
Diziyi dün bugün bitirdim. Burdan spoilerleri almıştım zaten ama yinede hepsi ölmeyeydi iyiydi. O neydi öyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt