Garlic Oil(solgar) Sarmısak hapı

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Mart 2007
Mesajlar
3.046
Emoji Skoru
4
Sarımsak binlerce yıldır tedavi edici özellikleri sayesinde değer verilen bir bitki olmuştur.virüs,bakteri,mantar ve parazitlerin üzerinde anti-mikrobiyal etki göstermektedir.özellikle mantarlara karşı çok etkili bulunmuştur.ayrıca kolesterol seviyesinin düşmesinde.tansiyonun kontrolüne yardımcı olur.
... ve solgar garlıc oili buldu.içeriğinde 1 mg.sarımsak yağı konsantresi vardır.
hamilelikte ve emzirme döneminde kullanılabilir.fiyatı 15 ytl.ve eczanelerde satılıyor.sarmısak gibi koku yapcı etkisi yoktur.
(not: bu konuyu alternatif tıpa mı açayım diye düşündüm ama ürün tanıtımı olduğu için buraya açtım.) sevgiler...
 

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Mart 2007
Mesajlar
3.046
Emoji Skoru
4
sarmısak hapının insana herhangi bir yan etkisi varmı
canım sarımsağın kendisininde çok fazla yan etkisi yok aşırı tüketildiğinde nadiren gaz ve alerji yapabilir.ama zaten günde 1,2 dişten fazlada yiyemediğimiz için bu yan etkileri görmeyiz.
 

ponpon1

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Mayıs 2013
Mesajlar
21
Emoji Skoru
1
çok az yorum var kimse kullanmıyor mu hayret verici, tonlarca sarımsak çayına haber var solgarın bu ürününe bir forum zor buldum buna rağmen aldım kullanmaya başladım bugün ilk günüm sabah kahvaltıdan sonra içtim akşama kadar acıkmadım akşam yemeğine kadar bir şey yemedim çok ilginç geldi. kokusuz düzenleyici. faydalı sadece aç kaldığım için biraz yüzümde basınç ve başımda hafif ağrı hissettim bunun dışında her şey normal. eğer böyle giderse 2 ayda 20 kilo verilir bu hapla angelina jolie boşuna zayıflamamış kızlaaarr hhihiiii
 

olymposss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Haziran 2008
Mesajlar
1.801
Emoji Skoru
2
ponpon kullandın mı sarımsak hapını verdin mi kilo?
 
Yukarı Alt