Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Gastrogen kullanan var mı?

Konusu 'Diyet Soru / Cevap' forumundadır ve Interstellar tarafından 24 Nisan 2018 başlatılmıştır.

24 Nisan 2018
    Konu Sahibi : Interstellar
  1. Interstellar

Interstellar Cover me! Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hanımlar böyle bir sey duydum sanirim besin takviyesi gibi bir sey. Arastirdim fakat cogu icerikten reklam kokusu aldim acikcasi. Guvenemedim bu sebepten. Kullanip deneyimleyeniniz ya da hakkinda bilgi sahibi olaniniz varsa yardimci olabilir misiniz?

2. 30 Nisan 2018
  3. wildblonde

wildblonde Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ben satın aldım yaklaşık beş gün önce elime ulaştı ama sadece 1 kez kullandım çünkü doktorum susatan bi ürün olduğu için asla kullanmamam gerektiğini ve düzenli kullanımda kalp krizine bile yol açabileceği bilgisi verdi ürünü iade etmek istedim ama görüldü yaptılar defalarca sırf bu hareketlerinden bile güvenilmemesi gerektiğini anlıyoruz hala elimde 19 tanesi duruyor

4. 1 Mayıs 2018
  5. crocus20

crocus20 Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Merhaba ne kadara aldınız? Herhangi bir rahatsızlığınız olduğu için mi doktorunuz tavsiye etmedi

6. 1 Mayıs 2018
  7. wildblonde

wildblonde Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    20 kullanımlık 100 tl ye aldım içince gerçekten tok tutuyor ama karnimi ağrıtti ertesi gün doktor olan enistemle konuştum çok sakıncalı olduğuju söyledi herhangi rahatsızlığım yok çok şükür en iyisi spor ile kilo vermek derim

8. 2 Mayıs 2018
  9. Yorgun ve mutlu 111

Yorgun ve mutlu 111 Meleklerim var benim Üye

Ödül Puanları:
    1

10. 2 Mayıs 2018
  11. Yorgun ve mutlu 111

Yorgun ve mutlu 111 Meleklerim var benim Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bende seren Serengilin hesabında tanıttığını gördüm çok güvenli yan etkisi yoktur diyor ama anlamdim insanların sağlığıyla mı oynuyorlar

12. 5 Mayıs 2018
  13. wildblonde

wildblonde Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    o da para kazanıyo sonuçta tanıtıp güvenmemek lazım

14. 11 Mayıs 2018
  15. Mlkbjkm

Mlkbjkm Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bende iki gündür araştırıyorum netten çok güzel yorumlar var ama güvenemiyorum kullanan var mı aramızda Bi fikir verse:)

16. 11 Mayıs 2018
  17. nslhn93

nslhn93 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    bende 2 gun once 10 kg verme garantili 4 kutu paketini aldim gercekten doygunluk ve enerji veriyor gece yemelerim durdu. Sanki biraz kabizlik yapti gibi ama sebze ve bol sivi alinirsa kabizlik cozulur gibi gozukuyor

18. 11 Mayıs 2018
  19. Mlkbjkm

Mlkbjkm Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Kaç günlük oluyor o paket bende 10 kilo vermek istiyorum birde nerden sipariş verdin ve ücreti ne kadar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.