Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gastrogen kullanan var mı?

Konusu 'Diyet Soru / Cevap' forumundadır ve Interstellar tarafından 24 Nisan 2018 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2018
    Konu Sahibi : Interstellar
  1. Bersu1

Bersu1 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Saglik bakanligi ilac etiketi olan urunleri onayliyormus,Gastrogen ilac olmadigi dogal liflerden yapildigi icin tarim bakanligi onayli benim elime ulasan pakette bandrollu paketti

MissPeaceful bunu beğendi.
  2. 30 Mayıs 2018
  3. Bersu1

Bersu1 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bir hafta daha beklerseniz benim 20 gun olacak o zaman yasadigim tecrubeleri sizinle paylasirim :)

4. 30 Mayıs 2018
  5. MissPeaceful

MissPeaceful Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    193
    Cok seviniriz :) unutmayin lutfen :)
    ben yurtdisinda oldugum icin baya uzun surecek gelmesi cunku

6. 30 Mayıs 2018
  7. Bersu1

Bersu1 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bende yurtdisindayim ben Turkiyede akrabalarimin evine kargoyu gondertip buraya gelen bir yakinim araciligiyla getirttim baya ugrastim ama degdi sanirim ☺️

8. 31 Mayıs 2018
  9. Interstellar

Interstellar Cover me! Üye

Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba, finallerim vardı dolayısıyla konuyla pek ilgilenemedim, onun için özür dilerim öncelikle. Cevaplayan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Gastrogen'e vereceğim para ile kendime, detoks içecekleri hazırlamak üzere blender aldım. En sağlıklı kilo verme yolu, sağlıklı yiyeceklerden geçiyor bunu daha iyi anladım. 100 tl gibi bir fiyata aldım blenderi. İnanın daha çok faydası olacaktır size de. Hepinize hayırlı ramazanlar ve şimdiden hayırlı bayramlar. :)

10. 4 Haziran 2018
  11. MissPeaceful

Ödül Puanları:
    193
    Kullanan kizlar nerelerdesiniiiz :)

12. 6 Haziran 2018
  13. Bersu1

Bersu1 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaslar Gastrogenle zayiflama hikayemin 20. Gununde gelismeleri yazacagimi soz vermistim.Bugun 20. Gunum 6 kilo verdim ve ilk basladigim gun vucut olculerimi almistim bel,kalca ve gobek olculerimde 10 ar cm incelme olmus gogus kol ve baldir olculerimde 5 er cm incelmis iki aylik paket almistim 2. Ayin sonunda da farki size yazacagim umarim bir fikir edinmissinizdir ben memnunum tavsiye de ederim ben herhangi bir yan etkisini de yasamadim

14. 7 Haziran 2018
  15. Interstellar

Ödül Puanları:
    18
    Sevgili Bersu1, yargisiz infaz yapmak istemem elbet, fakat bana biraz sahte bir uyeligin var gibi geliyor. 24 nisanda acilan konuya, 30nisanda uye olmus biri yazinca suphelenmemek elde degil.Umarim ben yaniliyorumdur da insanlari yanlis yonlendirip umutlandirmiyorsundur?!

Screenshot_2018-06-07-00-17-48_1.jpg

16. 7 Haziran 2018
  17. MissPeaceful

Ödül Puanları:
    193
    Artik kendim kullanip yazarim buraya da kizlar, kargo elime ulasmak uzere. Ben bayadir buralardayim, benim sozume itibar edersiniz heralde :)

Interstellar bunu beğendi.
  18. 7 Haziran 2018
  19. Interstellar

Ödül Puanları:
    18
    Doğru söze laf yok. :KK66::KK16:

MissPeaceful bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.