Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

gaz problemi olan anneler bi bakarmısınız

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zuzu08 tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : zuzu08
  1. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Ödül Puanları:
    363
    kızlar öncelikle meraba bebişlerimizin gazına çözüm buldum çocuklarımıza gaz ilaçları içiriyoruz ya aslında gerek yok buna ben test ettim kendim kafirun içiyorum sütüme geçiyo oğluşum da gazını çıkartıyo bende yani şişkinlik derdi yaşamıyoruz bence sizde deneyin faydasını göreceksiniz

2. 24 Temmuz 2008
  3. zeliha42

zeliha42 Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    içtiğin şey ilaç mı?

4. 24 Temmuz 2008
  5. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Ödül Puanları:
    363
    hatır canım aktarlarda satılıyo beaz renkt ve kare şeklinde 2 tanesini bir kilo kaynak suyun içerisinde eritiyosun ve 1 çay bardağı yemeklerden sonra içiyosun canım benim oğlum 6 aylık hiç şimdiye kadar gaz problemi çekmedik canım tadı acı nane ama 2 inci günü alışıyosun tadına ben hala içiyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.