• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Gaziantep tüp bebek yaptıranlar

Sempatik109

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
45
10
35
Merhaba,ben de tüp b.düsünüyorum.Gaziantep te Özkan aydın Leklek iyiymiş diye duydum .Bende gitmeyi dusunuyorum allah kismet ederse.Umarim.sizin de tedaviniz basarıli gecer ,en yakın zaman da hayırlı haberi alirsınız işallah.

Sahievlatneydi

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
47
33
26
Merhaba bende novafertil ruşen atmaca iyiyms diye duydum bu ayın sonunda oraya gitmeyi düşünüyorum

Umutla beklemek

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
301
166
32
Merhabalar bende ümay tüp bebek merkezinde Ahmet beye gideceğim yarın inşallah sizler neler yaptınız ben ilk kez yaptıracağım ve çok heyecanlıyım

Gatsby27

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
88
26
31
Siz yaptirdiniz mi
Yok yaptirmadik ama detaya iniyor genetik testi falan istiyor. Güven veriyor adam izlenimimiz bu yönde . yönlendiriyor yardımcı oluyor mesela tüp bebek merkezini arayıp bu benim hastam testler detaylı incelensin sperm testini bende bir inceleyin gibi...

Cicsk

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2019
290
173
24
Yok yaptirmadik ama detaya iniyor genetik testi falan istiyor. Güven veriyor adam izlenimimiz bu yönde . yönlendiriyor yardımcı oluyor mesela tüp bebek merkezini arayıp bu benim hastam testler detaylı incelensin sperm testini bende bir inceleyin gibi...
Bnde tlefon ile konustum dna testi istedi bnden acaba tup bebek ne kadar yapiyor

Cicsk

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2019
290
173
24
Fiyatlari yuksek mi acaba