Gaziosmanpaşa yeniyüzyıl tüp bebek

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Merhaba arkadaşım ben ilk aşılamamı Dr.Murat keskin'e yaptırdım tutmadı şimdi ilk tüp bebek işlemimi tamamladım beklemedeyim inşallah tutar hastaneden ve doktorumdan çok memnunum Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Merhaba arkadaşım ben ilk aşılamamı Dr.Murat keskin'e yaptırdım tutmadı şimdi ilk tüp bebek işlemimi tamamladım beklemedeyim inşallah tutar hastaneden ve doktorumdan çok memnunum Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin[/QUOTE Allah hayırlısını nasip etsin inş emeklerinizz boşa çıkmaz şuan transfer oldunuzmu

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Allah razı olsun evet cuma günü transfer işlemim gerçekleşti 12 kasımda test tarihim nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Allah razı olsun evet cuma günü transfer işlemim gerçekleşti 12 kasımda test tarihim nasıl bekleyeceğim bilmiyorum
Ben yaptım sen yapma mutlka demiştir hemşireler murat bey kafanda çok düşünme stres yaparsın ben nette belirti vs varmı baktım forumlara girdim örgü ör müzik dinle tv izle yok farzet İmkansız ama olsun sizde sorun ney bide kaçıncı gün koydular

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Test yapmayı hiç düşünmüyorum 2 senedir uğraşıyoruz siteye bakıyorum ama umutlanmak hemen istemiyorum sonra hayal kırıklığı büyük oluyor Bende sorun yok ama eşimin sperm hareketliliği sıfır birde sayısı düşük. Ocak'tan beri gidip geliyorum bir iki ay araştırdım Nisan'da Murat beyde karar kıldık. İlk aşılamayı deneyelim istedik iğnelere başladık bende aşırı yumurta oluşunca ilk aşılamayı iptal ettik hatta doktorum şaşırdı tüp bebekte bile bu kadar yumurta bazen oluşturamıyoruz diye iptal ettik çoğul gebelik riskinden dolayı gerçi ben çok istedim ama doktorum ikiz gebelikten bahsetmiyorum dördüz beşiz çok riskli hemde yasal değil diye iki adet geçir öyle gel dedi sonra ilk aşılamamı Haziranda yaptık tutmadı Murat bey direk tüp bebeğe geçelim aşılamayla vakit kaybetmeyelim eşimin değerleri de iyi olmayınca direk düşündüm . Yine iki adet görüp öyle gittim ağustosta yumurta toplama işlemim yapıldı 25 yumurta toplandı 20si olgun yumurta ama 5 tanesi döllendi doktorum bunları dondurup iki ay sonra transfer edelim daha iyi sonuç alırız dedi hem vücudumdaki ilaçların etkisi de geçerse daha iyi sonuç alacağımızı söyledi tekrar iki adet geçirip gittim estrofem kullanmaya başladık son kontrolümde pazartesi günü rahim kalınlaşması 10 mm olmuştu bir kaç ilaç daha yazıldı estrofem devam folik asit coraspin crionen jel düşük önleyici proluton iğnem tetradox antibiyotik prednol cuma günü transfer günü belirlendi 2 embriyom yerleştirildi şimdi beklemedeyim senin ne zaman transferin oldu

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Bizde aynı sorun biz aşılama vs denemedik direk tüp bebek bir kaç dr görüştüm güven vermedi murat hoca pozitif inanılmaz güven veren biri bende aynı ilaçları kullandım ben martta oldum tranferi bide mayıs ikiside negatif oldu sakın test yapma ben yaptım beklemedim 7. Gün yaptım nagatif gördüm hiç geri kalan zaman geçmedi sakın yapma

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Aynen bende çok doktor gezdim Nişantaşı'nda bir doktor vardı ona gittim karı koca bu işi yapıyorlar eşi Acıbadem Fulya'da ama bir türlü seyahatleri bitmedi bende sıkıldım Murat hocayla daha önce görüşmüştüm dediğin gibi o kadar pozitif insan ki ondan sonra asla başka bir doktor düşünmedim umarım bu sefer tutar verdiğin emeğin karşılığını alırsın Bitanem gerçekten bizim işimiz zor ama karşılığı süper olacak diye düşünüyorum sabır en büyük erdemdir diye boşa söylememişler Rabbim herşeyin vakti zamanını belirlemiş ben inanıyorum ki bize de en doğru zamanda nasip edecek yüce mevlam ve İnan test yapmayı hiç düşünmüyorum vakti gelmeden 2 senedir aldığım testin haddi hesabı yok bu sefer doktorumun verdiği günü bekleyeceğim

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Aynen bende çok doktor gezdim Nişantaşı'nda bir doktor vardı ona gittim karı koca bu işi yapıyorlar eşi Acıbadem Fulya'da ama bir türlü seyahatleri bitmedi bende sıkıldım Murat hocayla daha önce görüşmüştüm dediğin gibi o kadar pozitif insan ki ondan sonra asla başka bir doktor düşünmedim umarım bu sefer tutar verdiğin emeğin karşılığını alırsın Bitanem gerçekten bizim işimiz zor ama karşılığı süper olacak diye düşünüyorum sabır en büyük erdemdir diye boşa söylememişler Rabbim herşeyin vakti zamanını belirlemiş ben inanıyorum ki bize de en doğru zamanda nasip edecek yüce mevlam ve İnan test yapmayı hiç düşünmüyorum vakti gelmeden 2 senedir aldığım testin haddi hesabı yok bu sefer doktorumun verdiği günü bekleyeceğim
Kaçıncı gün embriosu koyuldu sana

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
5. Gün de dondurmuşlardı embriyoyu seninki kaçıncı gün canım
Benimde 5. Gün embriosu 21 toplandı 5 tane 5. Güne ulaştı aa kalite ama olmadı hayırlısı ağrın olur ilaçlarında etkisi oluyor ayaklarını üşütme dikkat et canım

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Benimde 5. Gün embriosu 21 toplandı 5 tane 5. Güne ulaştı aa kalite ama olmadı hayırlısı ağrın olur ilaçlarında etkisi oluyor ayaklarını üşütme dikkat et canım
Canım nasıl gidiyor

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Valla canım bende bilmiyorum rahimde ağrılarım var hafif de adet ağrım var ve karnımın altında iğne gibi batmalarım oluyor haftaya cumartesiye bakalım nolacak inşallah hasta olmam herşeyi rabbimin takdirine bıraktım ben herşeyin bir vakti zamanı olduğuna inanıyorum canım sende böle düşün denemeye devam et varsa nasibimizde Rabbim doldurur kucaklarımızı

zge83

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
630
618
37
Valla canım bende bilmiyorum rahimde ağrılarım var hafif de adet ağrım var ve karnımın altında iğne gibi batmalarım oluyor haftaya cumartesiye bakalım nolacak inşallah hasta olmam herşeyi rabbimin takdirine bıraktım ben herşeyin bir vakti zamanı olduğuna inanıyorum canım sende böle düşün denemeye devam et varsa nasibimizde Rabbim doldurur kucaklarımızı
Benimde yarın randevum hayırlısı olsun tabi aslında 7. Gün belli oluyor idrarda ben yapmıştım 7.güne kadar tutunuyormuş

incitanesi44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
44
26
Bugün8. Günüm 10. Denesem mi diye düşünüyorum bir yandan da test tarihini bekliyeyim diyorum sabırlıyımdır o konuda ama benim koca çok merak ediyor:olamaz: