1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Gebe kalamayanlar buraya.....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EstetikEditor tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : EstetikEditor
  1. Sakizli muhallebi

Sakizli muhallebi Pkos olanlari gorebilir miyim? Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    3
    En zorsorunlar psikolojik olanlari. En kolaylar da yine psikolojik olanlari aslinda. Insanin kendi yonetebilecegi sorunlarinin olmasi hem zor hem kolay bunlar sizin hakimiyetinizde kizlar gebelik de bu yuzdenolusmamistir belki vajinismusla dogrudan degilse de dolayli ilgisi vardir soyle dusunmek gerek. "Benim fizyolojik bir sorunum yok ben gayet saglikli bir kadinim yumurtaliklarim saglam rahimim temiz vajinamda da sorunum yok sadece kendime sozgecirmem gerekiyor bunu basarabilirim bu bir hastalikdegil " bu sekilde bakin olaya. Bende de hafif polikistik var mesela bu da benim tekelimde degil ben olumlu dusunsem de olmuyor bazen. O yuzden kendinizi siz kurtaracaksiniz kizlar

2. 16 Temmuz 2017
  3. patate

patate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.186
    Ödül Puanları:
    78
    Hadi yaa herkes vajiden sonra hamile kalmak zor oldu diyor nedem boyle oluyor anlamiyorumm benimde hala gebelik olmadi takvime gore adetimin 15.gunuydu bugun takvime gore yumurtlama gunu iste yaptik esimle deneme bakalim ins tutar yaa bi umut Allah nasip etsin cok uzuluyorum artk

4. 17 Temmuz 2017
  5. Sessizgemi86

Sessizgemi86 Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul! Üye

Beğenildi:
    976
    Ödül Puanları:
    43
    Ya vajiyi yenip hamile kalamayan çok var neden acaba

6. 17 Temmuz 2017
  7. gelecekelbetgelecek

gelecekelbetgelecek YA VARİS.... Üye

Beğenildi:
    2.315
    Ödül Puanları:
    53
    Çünkü kendi başlarına yenmeye çalışıyorlar, doktor yardımıyla yenmeye çalışsalar 3 günde olcak. Sonuçta bir profesyonelden yardım alıyorsun. Zaten vajili çoğu sebebi psikolojik, kendi başına nasıl yeteceksin.

8. 17 Temmuz 2017
  9. GULCIN_87

GULCIN_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba kızlar. Ben de aranıza katıldım 1 senedir deniyoruz olmuyor. Şuan klomen kullanıyorum. Geçen ay da kullandım. Olmadı. Bu ay tekrar başladık. Inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

geminiwoman, sunnytb ve Sessizgemi86 bunu beğendi.
  10. 17 Temmuz 2017
  11. Sakizli muhallebi

Sakizli muhallebi Pkos olanlari gorebilir miyim? Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    3
    Ben de bir senelik evliyim. Temmuz da evlendim eylul de hamile kaldim Kasim da kurtaj oldum maalesef. Kurtajdan sonra 8 ay gecti hala olmadi doktor yeni ilac verdi hep daha erkendiyip gonderiyorlardi 1 sene dolmadi daha diye su an da inofolic le glifor verdi takviye olarak bakalim Amin insallah herkesin sabritasmistir artik eminim Allah sabir versinyine de

12. 17 Temmuz 2017
  13. ilfa53

ilfa53 :( Üye

Beğenildi:
    158
    Ödül Puanları:
    48
    Ben benim gibi vajili olanlar sayesinde yendim cok kotu günlerdi :KK43: simdi iliskide sorun yok ama ben iki defa asilama oldum rahme giris olmadi yarim kaldi asilama doktor rahim yapisik olabilir dedi histereskopi olmaliyim yani hayırlısı rabbim nasip etsin ins 4 sene oldu olmuyor cevrede etkiliyor psikolojik olarak hele akrabada evlenip hemen cocuk yapanlar cabasi imali laflar daha cabasi :KK43: ne diyim rabbim goruyor

14. 17 Temmuz 2017
  15. ilfa53

ilfa53 :( Üye

Beğenildi:
    158
    Ödül Puanları:
    48
    Yumurtnin catladigini anlayabiliyor bazıları canim mesela hafif kasik agrisi ve yumurta aki gibi akinti oluyor insAllah olur ck zor bir surec

16. 18 Temmuz 2017
  17. patate

patate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.186
    Ödül Puanları:
    78
    Amin canm aynen bazilari anliyormus ben hic anlamiyorumm bakalm ksmet olmazsa doktora mecbur gidicem

18. 18 Temmuz 2017
  19. geminiwoman

geminiwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.069
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba cnm, ben de yaklaşık bir senedir deniyorum. klomen neden verdi doktor, hangi sorun için? bana herhangi bir ilaç verilmedi normal görüldü sonuçlar ama aralıktan bu yana 2 ayda bir regl gördüm, strese bağlandı ama hep aklım karıştı bu ay bitkisel yollar deniyorum regl düzene girsin diye. daha da olmazsa rahim filmi çekilsin yumurta takibi yapılsın vs ... istiyorum. yani bir kaç doktora gidiyorum tek doktorla kalmıyorum ama hep aynı şeyler kan testi ultrason ile bakma herşey normal tamam diyorlar yolluyorlar :KK43:

GULCIN_87 bunu beğendi.