1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Gebe kalamayanlar buraya.....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EstetikEditor tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Eylül 2017
    Konu Sahibi : EstetikEditor
  1. orkide_17

orkide_17 Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    13
    Yok canim devlet iyi bizim burda ama cagirmadi ki ne yapsam bilemedim evde de var ovulasyon tsti ama neden bitince gel bakalim uumurta olgunlasmis mi igne vereyim demedi..ilgisiz mi sence

Hasumran bunu beğendi.
  2. 13 Eylül 2017
  3. Hasumran

Hasumran Üye Üye

Beğenildi:
    373
    Ödül Puanları:
    18
    Klomen hiç kullanmadım canım 5 aydır çocuk istiyoruz olmadı bizimde tahlilleri mi yaptırdım bir sorun çıkmadı benim sadece rahim kalp şeklinde oda gebe kalmaya engel değilmiş eşim spermiogram verdi yarın o muayene olacak onda da bir sorun olduğunu düşünmüyorum bi kaç ay daha olmazsa klomen isticem bende öğrenmeye çalışıyorum henüz özelde mi yapılıyor devlette mi doktora söylesem klomen kullanmak istiyorum diye verir mi hiç bi bilgim yok benimde canım allah senin gönlüne göre versin ama olduklarımdan anladığım kadarıyla genelde herkes yumurta takibine gidiyor doktor gun veriyor ne kadar büyümüş çatlatacak mi iğne gerekiyor mu kaç yumurta var ne zaman ilişki olmalı bilgilenmiş herkes

orkide_17 bunu beğendi.
  4. 14 Eylül 2017
  5. begonyas

begonyas All is Well :) Üye

Beğenildi:
    1.155
    Ödül Puanları:
    48
    Merhaba oncelikle Rabbim tüm isteyenlere hayirli saglikli evlatlar nasip etsin.

Ben 5 aylik evliyim, dugunumden birkac ay once cikolata kistim oldugunu ogrendim. Yakin zaman da tekrar dr a gittim ve cocugum olursa kistin kuculup kaybolabilecegini soyledi aksi takdirde ameliyat olmam gerekecek ilerleyen zamanlarda. Ben kendimde anne olmak istiyorum zaten ama kendiliginden olmayacak gibi geliyor hep.. Doktorda olabilirde olmayabilirde dedi.. :KK43: bilmiyorum ümitsizlik var bende..

orkide_17 bunu beğendi.
  6. 14 Eylül 2017
  7. sunnytb

sunnytb Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    23
    14. gün yumurtanın büyüklüğüne bakılıp ona göre catlatma iğnesi veriliyor. Belki ilk defa kullandığın için catlatma iğnesi vurmayacaktır. Ondan gel dememiştir. Olmazsa randevu al sen adet periyodunun 14. Gününde bir kontrole git.

orkide_17 bunu beğendi.
  8. 14 Eylül 2017
  9. sunnytb

sunnytb Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    23
    Hemen ümitsizliğe kapılma lütfen.
    Yumurta takibi yaptırdın mi hiç her ay yumurtan oluşuyor mu?

Hasumran bunu beğendi.
  10. 14 Eylül 2017
  11. orkide_17

orkide_17 Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam canim.. Klen bittikten sonra 5 gun ardindan gideyim hemen..pazartesi bitiyor sali mi gideyim p.tesi aksam mi

12. 14 Eylül 2017
  13. sunnytb

sunnytb Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    23
    Sen klomen adetinin kaçıncı gününde içmeye başladın? Ona göre git istersen. Ben 5. gün başladım. Klomeni bitirdikten 4-5 gün sonra gel diyor doktor bana yumurtanın büyüklüğüne bakmak için.

14. 14 Eylül 2017
  15. orkide_17

orkide_17 Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    13
    Henuz baslamadim bir domtora gore 4. Gunum baska doktora gore 5. Günüm tam bilgi almaya calisiyor esim suam....baslasam bugun 4. Gunum p.tesi mi gitmeliyim..4.5. gun fark eder mi ..cagirmadi doktorum gel demedi hatta ekimde baslayalim klomene dedi ama ben bu ay istedim suanda cok kararsizim...bitkisel kur mu denesem bu ay diyorum

16. 14 Eylül 2017
  17. Hasumran

Hasumran Üye Üye

Beğenildi:
    373
    Ödül Puanları:
    18
    Tüm muayeneleri yaptırdık esimdede bende bir sorun yok ama yumurta takibi yaptırmadım bir kaç ay daha deneyeceğim elimde ovulasyon testleri var olmazsa yumurta takibine gideceğim devlet hastanesinde herhangi bi kadın doğumcu yapar mı yumurta takibini yoksa özelde mi gitmem gerekiyor canim

18. 14 Eylül 2017
  19. sunnytb

sunnytb Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    23
    Devlette de (kadın doğum) yaparlar elbette.

Hasumran bunu beğendi.