gebeligin ilk aylarinda kac kilo alniniz

ayse-91

her gunumuze cok sukur
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
166
slm kizlar bnm ikinci cocugum ve 1 aylik hamileyim hamile kalmadan once 50 kiloydum simdi ise 54 kiloyum 1 ayda 4 kilo aldim kizlar 9 ayda duba gibi olacam heralde siz kac kilo aldiniz benmki asirimi acaba

ayse-91

her gunumuze cok sukur
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
166
bnm bulantim olmuyoki surekli acikiyorum oyle asiri yemek yemiyorum ama surekli ara ogun zamanindayim:-)

Cilekkokusu12345

Cok sukur allahim****
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.110
slm kizlar bnm ikinci cocugum ve 1 aylik hamileyim hamile kalmadan once 50 kiloydum simdi ise 54 kiloyum 1 ayda 4 kilo aldim kizlar 9 ayda duba gibi olacam heralde siz kac kilo aldiniz benmki asirimi acaba
Normal canim korkma kimi baslarda alir kimi sonlarda bnde 3 kilo aldim; ) cok istahim acik cok yiyorum

Mutluanne79

vekil olarak ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
229
İlk ayda dört kilo, canım her kadının gebeliği kendine özgü kimseyle aynı olamazsın, mesela ben ilk 5 ay kilo almadım, ondan sonraki aylarda yavaş yavaş 9 kilo aldım ama ben çok mide bulantısı çektim, hiçbişey yiyemedim hatta 4 kilo zayfladm ne yersem çıkarıyodum, allahtan geçti şimdi normale döndüm çok kilo almadm, dediğim gibi 9 kilo aldım,1.5 ayım var bakalım kaç kiloyla doğuma gitcem ,sende tam tersine son aylarda kilo almayabilirsin mide bulantısı kusma yoksa keyfine bak ,birazda dikkat et yeter canım

ayse-91

her gunumuze cok sukur
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
166
cevaplayan herkese tesekkurler kizlar icim rahatladi rabbim herkese saglikli gebelik ve saglikli bebekler nasip etsin insallah

Elfdenizz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
136
Ben cidden çok dikkat ediyorum. Hamur işi, tatlı, börek, ekmek makarna,pilav vs yok. Sebze, et balık, salata, tam yaglı yoğurt va tarzında beslenıyorum. Akşam 7,5 tan sonra bir şey yemiyorum. Bol su içiyorum.
Kızartma, katı yağlı kıtalar, vs yemiyorum. Herşey zeytinyaglı. Ve ilk ayda yarım kilo verdim :) böyle devam ederse maksimum on alırım diye düşünuyorum. Çunku son ayda ipin ucunu asla tutamıyorum. İlk çocugumda 28 kilo aldım:// tam facia olmuştum.
Şimdi kitap aldım. Hamilelikte beslenme ile ilgili onu okuyorum.

betuld

B.k: 83 G.k:73.5 1.h.k:73 2.hk: 63 3.hk:58
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.461
Ben de ogrendigim ilk 2 hafta cok dikkat ettim ama su an uyku duzenim bozuldu evde miskinlik coktu mide bulantim pek yok ama boyle bi yemek hazirlamaya isteksizim.. kendime gelmeliyim. Son hafta tartilmadim ama kilo almadjm henuz sanirim. Elfdenizz Elfdenizz senin kasar dikkat edebilsem keske zaten fazla kilolarla hamile kaldim. Ilk hamileligjm bakaljm nasil olcak..

rootstock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.046
Ben de ilk ayda 4 kilo alanlardanim. Suan 2. ayimizdayiz sanirim bu sekilde devam edecek. Mide bulantisi yasayan hamilelerden de degilim. Iyi bir sey mi kotu bir sey mi karar veremedim :)

veraerva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
894
8+5 Günlük olduk.

transferim yapıldığında 42.200idim. Dün tartıldım 44.900 olmuşum.

Yukarı Alt