gebeliğin ilk belirtisi nedir?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gebe kalamadıkça psikolojik olarak kendimi öyle gibi hissediyorum.adetime 3 gün var.adet gelmeden ne gibi belirtileri olur gebeliğin?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
yok canım sadece karnımı şiş hissediyorum birde sürekli yemek yemek istiyorum.kasıklarıda çok az ağrı var

bera-berrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
hamilelikle ilgili en ufak bir şüphem yoktu...sürekli midem kazınıyor,yemek yesem de bu durum geçmiyordu;midemi üşüttüğümü sanıyordum....:uhm: meğer :1yes2:

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
benim tansiyonum düşüyodu sık sık. tansiyon düşmesine bağlı olarakta başım dönüyordu.

bu arada ben regly nin bir hafta öncesinde testle hamile olduğumu öğrenmiştim sende yapabilirsin. erken yaptığın için silik çıkıyor.. sonuçta siliksede hamile sayılıyosun.

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
test yapmaya korkuyorum yine hüsran.bu ayda olmadı biliyorum ama işte ümitleniyorum.psikolojik olarak öyle hissediyorum herhalde.çok gerginim sürekli ağlamak geliyor içimden yazarken bile istemeden yaşlar kendiliğinden akıyor.eşimi kırıyorum moralim çok bozuk bu ay da hüsranla bitmesin ne olur dua edin

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ama böyle ona da kendine de stres yaparsan olmaz ki. bu olay çiftlerin yaklaşık %15-20sinin yaşadığı bir problem. kimilerininki daha tetkik sırasında kendiliğinden,kimisi dr ümidi kesmişken kendiliğinden bile oluyor. hiç bişey olmazsa aşılama ve tüp bebekle insanlar yüksek oranda çocuk sahibi oluyor. nadir olan ve çözümü olmayan bişey değil ki. yumurta sperm ve rahim varsa sorun yok demektir. sen canını sıkma olur inşallah.

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
başka bi başlıkta kilodan bahsetmişsin,hiç kadın doğum druna gittin mi gebe kalamadığın için? ultrasound ile bakıldı mı?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
tutuklu sağol canım ama elimde değil aile baskısı canıma yetti ben bu durumda ne yapabilirim.kısır muamelesi görüyorum yaşım daha 21 diyorum ama kimse anlamıyor.alışmışlar her evlenen hemen gebe kalıyor benim 7ay oldu diye başımın etini yiyorlar.haklı değilmiyim ben ne yapabilirim?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
doktora gittim sakın kilo alma dedi.yumurtaların yağ bağlar dedi.başka bir sorunum yok canım.bu ay olmazsa doktora başlayacağız

Yukarı Alt