Gebeligin Son Aylarinda Vajina Ağrisi

Visneli_Turtam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.702
Kizlar belim Catim agriyor normalde de bugun gun boyu Vajina Agrisi cekiyorum ici agriyor catimda buna eslik ediyor ve belim :KK43:
garip geldi cunku ilk kez boyle bir agrim var tarif edemedigin garip bir agri yatinca hafif ama ayakta ve yururken baya agriyor :/

cambaz

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
124
Benim çatı ağrısı başladığından beri var hatta bugün daha çok ağırmaya başladı sanki bugün daha aşağıda hissediyorum bebeği çünkü

Visneli_Turtam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.702
Benim çatı ağrısı başladığından beri var hatta bugün daha çok ağırmaya başladı sanki bugün daha aşağıda hissediyorum bebeği çünkü
benim 1 aydir cati ve bel agrim varda vajinam normaldi.
vajina agrisi da eklendi baya agriyor makatima kadar :KK43:

cambaz

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
124
Bazen derisinde bile hassasiyet hissediyorum ben birde oturup kalkarken ve yürüyünce çok ağrıyor

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
477
Kizlar belim Catim agriyor normalde de bugun gun boyu Vajina Agrisi cekiyorum ici agriyor catimda buna eslik ediyor ve belim :KK43:
garip geldi cunku ilk kez boyle bir agrim var tarif edemedigin garip bir agri yatinca hafif ama ayakta ve yururken baya agriyor :/
Dinlenince hafifleyen ağrı tehlike olmadığını gösterir. Dinlenince geçmeyen ağrı doğumun başladığını gösterir. Bebiş aşağıda diye ağrıyor canım merak etme ve kendini yormamaya çalış. Ben de aynıyım. Hatta bu sabah doğuruyorum sandım. Feci sancım vardı.

Visneli_Turtam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.702
Dinlenince hafifleyen ağrı tehlike olmadığını gösterir. Dinlenince geçmeyen ağrı doğumun başladığını gösterir. Bebiş aşağıda diye ağrıyor canım merak etme ve kendini yormamaya çalış. Ben de aynıyım. Hatta bu sabah doğuruyorum sandım. Feci sancım vardı.
Dinlenince geciyor da vajinam hala agriyor abla bebek dogum kanalina mi indii acaba en son kafasini dayamisti 14 unde ama bilemedim ki

kirgincicekler

❤❤❤❤AzerbaYcaN❤❤❤❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.609
olacak artik canim 9 ay agrilarla geciyor bende ayniyim

Yukarı Alt