mehlikaerva

evli mutlu cocuklu :) <3
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
1.465
292
Arkadaşlar evde silik çizgi görünce adete bir gün kala Cuma günü beta HCG yaptırdım.. 13.1 çıktı ... Bugün yani Pazar günü adeti 1gun geçti tekrar yaptırdım 36.4 çıktı.. yüksek bir değer değil ama ikiye katlamis görünüyor.. sağlıklı gebeliktir inşallah değilmi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-12-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

buzma_vi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
111
13
Arkadaşlar evde silik çizgi görünce adete bir gün kala Cuma günü beta HCG yaptırdım.. 13.1 çıktı ... Bugün yani Pazar günü adeti 1gun geçti tekrar yaptırdım 36.4 çıktı.. yüksek bir değer değil ama ikiye katlamis görünüyor.. sağlıklı gebeliktir inşallah değilmi?
Sabırla beklemek gerekiyor benim adet günü 28,8 çıktı kesin kimyasal gebelik dedim değer düşük diye. Ama dr geç döllenme olabilir dedi. Gerçekten öyleymiş . Keseyi gördük 1500 olunca. İkinci kan değerim 55 çıktı sonra vermedim bi daha bekledim bi hafta. 1400 çıktı o zaman da görülmedi kese. Ama ertesi gün gördük. Rahat tutun içinizi.

mehlikaerva

evli mutlu cocuklu :) <3
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
1.465
292
Sabırla beklemek gerekiyor benim adet günü 28,8 çıktı kesin kimyasal gebelik dedim değer düşük diye. Ama dr geç döllenme olabilir dedi. Gerçekten öyleymiş . Keseyi gördük 1500 olunca. İkinci kan değerim 55 çıktı sonra vermedim bi daha bekledim bi hafta. 1400 çıktı o zaman da görülmedi kese. Ama ertesi gün gördük. Rahat tutun içinizi.
Benim de 13-36-109-340 şeklinde ilerledi çok şükür.. Bakalım nasipse Çarşamba gideceğim kontrole inşallah keseyi görürüz 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-12-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Garzenia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
11
3
Bende adetimin 1 hafta geçtikten sonra b-hcg testi yaptırdım 1000 çıktı doktor dış gebelik olmasın 5 gün sonra yeniden gel dedi bugün kan verdim 5 gündür stres içerisindeyim inşallah olumlu haberler alırım :dua:

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2018
2.962
2.075
Bende adetimin 1 hafta geçtikten sonra b-hcg testi yaptırdım 1000 çıktı doktor dış gebelik olmasın 5 gün sonra yeniden gel dedi bugün kan verdim 5 gündür stres içerisindeyim inşallah olumlu haberler alırım :dua:
Hic gec dollenme olmuştur belki demedi mi hemen dış gebelik etiketini yapistiriyorlar ya sinir oluyorum.
Inşallah hayırlı haber alırsın arkadaşım, kalbini gönlünü ferah tut iyi düşün iyi olsun inşallah.

Garzenia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
11
3
Teşekkür ederim desteğin için canım inşallah olumlu haberler alırım.. Bu doktorla yaşadığım ikinci stres.. 8 yıllık evliyim ve ilk defa hamile kaldım hemde normal yolla... Halimi anlaması gerekiyor ama daha kötü gerilim oluyor sevinemedim bile galiba doktorumu değiştirecem ama hepsi aynı gibi bir his var bilemiyorum :KK12:

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2018
2.962
2.075
Teşekkür ederim desteğin için canım inşallah olumlu haberler alırım.. Bu doktorla yaşadığım ikinci stres.. 8 yıllık evliyim ve ilk defa hamile kaldım hemde normal yolla... Halimi anlaması gerekiyor ama daha kötü gerilim oluyor sevinemedim bile galiba doktorumu değiştirecem ama hepsi aynı gibi bir his var bilemiyorum :KK12:
Aralarında illa ki iyisi vardir canim umudunu kesme.
Sen hayırlı sonuc al da gerisi önemli değil bulursun daha iyi bir doktor.

Garzenia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
11
3
Biraz önce doktordan geldim b-hcg 3000 çıktı kese göründü her şey normalmiş 10 gün sonra kalp atışlarını dinleme gideceğiz çok mutluyum:KK49: Allah'ım isteyen herkese nasip etsin :dua:

Melteminaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
1.316
1.427
Kızlar merhabaaa bat'a 2 kaldı 10.6 çıktı kan sonucum bugün :)) daha yeniymiş sanırım minnakıım 🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt