KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
Biraz önce doktordan geldim b-hcg 3000 çıktı kese göründü her şey normalmiş 10 gün sonra kalp atışlarını dinleme gideceğiz çok mutluyum:KK49: Allah'ım isteyen herkese nasip etsin :dua:
Cok sevindim canim doktora da deseydin senin beynin olması gereken yerin dışında kalmış naberr diye:KK12:
Rabbim sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah.

Yademim

Yade’m❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.138

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-07-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aselceren

Bal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
Kızlar en son adet tarihim 26 marttı beta hcg 739 kac haftalık oluyor yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Garzenia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Kızlar en son adet tarihim 26 marttı beta hcg 739 kac haftalık oluyor yani
Benim 4 hafta 4 günlükken 1000 çıktı 5 gün sonra 3000 çıktı canım bu değerler gebeliğin başında normal görülüyor. Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah :dua:

Aselceren

Bal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
Benim 4 hafta 4 günlükken 1000 çıktı 5 gün sonra 3000 çıktı canım bu değerler gebeliğin başında normal görülüyor. Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah :dua:
Amin canım inşallah hepimiz alırız kucagimiza

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

arztncy

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
8 gün geçmişti doktor hamile değilsin demişti.. 1 hafta bekledim ocağa gidip test yaptım hamile olduğumu dediler 34,74 değer..
Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim

Aselceren

Bal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim
Sen o doktorun ağzına bir tane vursaydın ya nasıl böyle konuşabiliyorlar inşallah değerim artar canım gayet şuan gebesin bence değerlerini takip et 2 günde 2 ye katlaması gerekiyor sağlıklı gebelik icin

arztncy

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Sen o doktorun ağzına bir tane vursaydın ya nasıl böyle konuşabiliyorlar inşallah değerim artar canım gayet şuan gebesin bence değerlerini takip et 2 günde 2 ye katlaması gerekiyor sağlıklı gebelik icin
Çok teşekkür eerğm Allah razı olsun sizden inşaallah katlanır yarın tekrar kan vercem

Yukarı Alt