Ozlmft00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
133
50
Bana da neden bildirim geldi bilmiyorum:) ama ben ilk 0,286 öğrendim zamanla yükseldi
Merhaba bişey sorabilir miyim. Ne zaman 0.286 çıktı. Adetine daha varmiydi. Benim adetime 3 gün var bugün kan testi yaptırdım. 2.30 çıktı. Benimkide yukselirmi acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

thichquang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
1.073
1.131
Kızlar merhabaaa bat'a 2 kaldı 10.6 çıktı kan sonucum bugün :)) daha yeniymiş sanırım minnakıım 🙏🏻
Şuan durum nedir ben de dün ögrendim. Bata 3 gün kala 12.8 cikti sonuc. Doktor temkinli yaklasti. Insallah sağlıkla ilerler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Melteminaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
1.316
1.427

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

thichquang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
1.073
1.131
Düştü canım benim ..
Üzme kendini bana da kimyasal gebelik olabilir dedi doktor degerim 7.15 e geriledi. Ama adet olmazsan laboratuardaki alet farkıdır dedi. Hala adet olmadim bekliyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Yoncaneslihan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2018
101
70
Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim
Merhabalar bende aynı durumdayımda merak ettim noldu arttımı değerleriniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-01-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

ssseeellliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2013
152
56
Adetime 3 gün kala bu salı ben de idrar testi yaptim 1er saat arayla 3 tane silik çizgi cikti..icim rahat etmedi kanal tedavisi oluyorum dişimden... kan verdim carsamba 51.01 cikti... 10 senede 3 tüp bebek 12 aşılamadan sonra artık çocuğum olmuyor deyip vazgeçmişken bu olabilir ki yaa? Yarin yukselir mi ki değer ya da kimyasal olabilir mi ki korkudan sevinemiyorum... bu duygu çok uzaktı bana...

Yoncaneslihan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2018
101
70
Adetime 3 gün kala bu salı ben de idrar testi yaptim 1er saat arayla 3 tane silik çizgi cikti..icim rahat etmedi kanal tedavisi oluyorum dişimden... kan verdim carsamba 51.01 cikti... 10 senede 3 tüp bebek 12 aşılamadan sonra artık çocuğum olmuyor deyip vazgeçmişken bu olabilir ki yaa? Yarin yukselir mi ki değer ya da kimyasal olabilir mi ki korkudan sevinemiyorum... bu duygu çok uzaktı bana...
Sizde çok kişiden duymadınız mı? Tam vazgeçmişken kendi kendine oldu diye.. sizinde öyle olmuştur bugün tekrar test versin benimde öncesi değerim düşük başladı ama adet günüm birden yükseldi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-01-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

ssseeellliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2013
152
56
Sizde çok kişiden duymadınız mı? Tam vazgeçmişken kendi kendine oldu diye.. sizinde öyle olmuştur bugün tekrar test versin benimde öncesi değerim düşük başladı ama adet günüm birden yükseldi
Duydum da kendime cok uzak görüyordum açıkcası.. Bugün değerim 51 den 148e cıktı dr var ama görünmüyor daha küçük dedi yatağı kalınlaşmış bu iyi bir belirti dedi inşallah haftaya göreceğim ve inşallah benimle devam eder... dilerim rabbim tüm isteyenlere nasip etsin kimse 10 sene yaşadıklarımı yaşamasın...

Yukarı Alt