arztncy

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Sen o doktorun ağzına bir tane vursaydın ya nasıl böyle konuşabiliyorlar inşallah değerim artar canım gayet şuan gebesin bence değerlerini takip et 2 günde 2 ye katlaması gerekiyor sağlıklı gebelik icin
Bugünki kan değerim 112.86🙃

Aselceren

Bal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
117

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ozlmft00

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
Bana da neden bildirim geldi bilmiyorum:) ama ben ilk 0,286 öğrendim zamanla yükseldi
Merhaba bişey sorabilir miyim. Ne zaman 0.286 çıktı. Adetine daha varmiydi. Benim adetime 3 gün var bugün kan testi yaptırdım. 2.30 çıktı. Benimkide yukselirmi acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 239 gün kaldı.

Bebeğinizin artık küçük bir karaciğeri var. Karaciğer besinlerin işlenmesinde önemli bir rol oynar. Aşırı kan şekerini saklar ve ihtiyaç anında tekrar serbest bırakır. Yağları saklar ve gerektiğinde yakar. Aşırı proteinleri (amino asitler) ayrıştırır. Kan pıhtılaşma faktörlerini sentezler ve alkol dahil zehirli maddeleri ayrıştırır. Bebeğinizin ağzı, çenesi, yemek borusu, safra kesesi, midesi, bağırsakları, pankreası ve akciğerleri şekillenmeye başladı.

Yoncaneslihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim
Merhabalar bende aynı durumdayımda merak ettim noldu arttımı değerleriniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 243 gün kaldı.

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

ssseeellliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
Adetime 3 gün kala bu salı ben de idrar testi yaptim 1er saat arayla 3 tane silik çizgi cikti..icim rahat etmedi kanal tedavisi oluyorum dişimden... kan verdim carsamba 51.01 cikti... 10 senede 3 tüp bebek 12 aşılamadan sonra artık çocuğum olmuyor deyip vazgeçmişken bu olabilir ki yaa? Yarin yukselir mi ki değer ya da kimyasal olabilir mi ki korkudan sevinemiyorum... bu duygu çok uzaktı bana...

Yoncaneslihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
Adetime 3 gün kala bu salı ben de idrar testi yaptim 1er saat arayla 3 tane silik çizgi cikti..icim rahat etmedi kanal tedavisi oluyorum dişimden... kan verdim carsamba 51.01 cikti... 10 senede 3 tüp bebek 12 aşılamadan sonra artık çocuğum olmuyor deyip vazgeçmişken bu olabilir ki yaa? Yarin yukselir mi ki değer ya da kimyasal olabilir mi ki korkudan sevinemiyorum... bu duygu çok uzaktı bana...
Sizde çok kişiden duymadınız mı? Tam vazgeçmişken kendi kendine oldu diye.. sizinde öyle olmuştur bugün tekrar test versin benimde öncesi değerim düşük başladı ama adet günüm birden yükseldi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 243 gün kaldı.

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

ssseeellliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
Sizde çok kişiden duymadınız mı? Tam vazgeçmişken kendi kendine oldu diye.. sizinde öyle olmuştur bugün tekrar test versin benimde öncesi değerim düşük başladı ama adet günüm birden yükseldi
Duydum da kendime cok uzak görüyordum açıkcası.. Bugün değerim 51 den 148e cıktı dr var ama görünmüyor daha küçük dedi yatağı kalınlaşmış bu iyi bir belirti dedi inşallah haftaya göreceğim ve inşallah benimle devam eder... dilerim rabbim tüm isteyenlere nasip etsin kimse 10 sene yaşadıklarımı yaşamasın...

Yukarı Alt