• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

GEBELİK İÇİN İDRAR TESTİ

dramatizegenc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
7
3
Arkadaşlar Merhaba. Ben cinsel ilişki yaşandıktan 22 gün sonra 3 ayrı gebelik testi yaptım. 2 tanesi normal idrar testi ve bir tanesi erken gebelik testi. Yani pozitif çıkmadı ama ben bakmaktan artık hayali bir çizgi görüyor gibiyim. Şuan ovuslasyon dönemimdeyim ve hafif kahverengi lekelenme oldu bu da normal midir? Yani diğer sorum ise ilişkiden 22 gün sonra gebelik testinde çizginin çok silik çıkabilme ihtimali var mı yoksa gayet net bir çizgi mi çıkar?

Kubrap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
14
4
Arkadaşlar Merhaba. Ben cinsel ilişki yaşandıktan 22 gün sonra 3 ayrı gebelik testi yaptım. 2 tanesi normal idrar testi ve bir tanesi erken gebelik testi. Yani pozitif çıkmadı ama ben bakmaktan artık hayali bir çizgi görüyor gibiyim. Şuan ovuslasyon dönemimdeyim ve hafif kahverengi lekelenme oldu bu da normal midir? Yani diğer sorum ise ilişkiden 22 gün sonra gebelik testinde çizginin çok silik çıkabilme ihtimali var mı yoksa gayet net bir çizgi mi çıkar?

Gizemm0

🌿🍀🍃
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
3.506
4.956
22 gün sonra illa çıkar cnm ama yine de tekrarla istersen nolur nolmaz 🤷🏻‍♀️

Kubrap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
14
4
Canım bende test yaptım. İlk çizgi çok net. Diğer çizgi çok silik çıktı. Çok silik çıkmasının sebebi bebegın hem çok erken oldugu dönemde test yaptığımız için. Bide hormonal bişi bu. Kan testi yaptır mutlaka. Ben yaptırdım ve şuan 1 aylık hamileyim 😊

dramatizegenc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
7
3
Canım bende test yaptım. İlk çizgi çok net. Diğer çizgi çok silik çıktı. Çok silik çıkmasının sebebi bebegın hem çok erken oldugu dönemde test yaptığımız için. Bide hormonal bişi bu. Kan testi yaptır mutlaka. Ben yaptırdım ve şuan 1 aylık hamileyim 😊
canım ama ben bu 22 günlük süreç içerisinde adetde oldum ama normalde 7 gün sürüyodu bu sefer 4 gün sürdü diye acaba olabilir miyim diye şüphelendim. gebe kalmak istemiyorum o yüzden çok şüpheciyim

Seddd97

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
80
43
Arkadaşlar merhaba ben adetime 8 gün kala erken gebelik testi yapmıştım aşırı hayalet bir çizgi paylaştım ekte sizlerde görüyor musunuz acaba yoksa ben hayal mi görüyorum bu arada reglim 1 gün gecikti 😊
6861C65A-F0D7-4FB9-BDFA-615DD626C919.jpeg

Yukarı Alt