Gebelik ─░htimali

Mihribaalin

Buras─▒ d├╝nya yahu, buras─▒ bu kadar i┼čte ­čĄĚ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Ekim 2019
1.176
2.112

Gunesenes

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Aral─▒k 2018
260
64
32
3 ayd─▒r cnm evlendi─čimden beri hi├ž korunmad─▒k ger├ži ya┼č 11 g├╝n sonra 39 amh 0.59 fsh 10.78 di─čer de─čerler normal bir umut bakal─▒m:)
Can─▒m de─čerlerin gayet iyi allah tez zamanda nasip etsin hamileli─či­čśŐbu Arada 39 ya┼č g├╝zel bir ya┼č annelik i├žinde ├žok ┼čansl─▒ bebek olacak­čĺť­čĺťbunun kayg─▒s─▒n─▒ ya┼čama ­čśś regl de d├╝zenliyse rahat rahat bebi┼č ├žal─▒┼čmalar─▒na devam­čĺť­čĺť

Sheraaa

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 Ekim 2020
41
31
39
Can─▒m de─čerlerin gayet iyi allah tez zamanda nasip etsin hamileli─či­čśŐbu Arada 39 ya┼č g├╝zel bir ya┼č annelik i├žinde ├žok ┼čansl─▒ bebek olacak­čĺť­čĺťbunun kayg─▒s─▒n─▒ ya┼čama ­čśś regl de d├╝zenliyse rahat rahat bebi┼č ├žal─▒┼čmalar─▒na devam­čĺť­čĺť
Ya ne kdr tatl─▒s─▒nn bu ne kadar moral verici bir yorum ├žok te┼čekk├╝r ederim.:KK200: Umut her zaman var ├Âyle de─čil mi? ─░n┼čallah Rabbim nasip eder hepimize. Kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n Allah'─▒m

Brave55

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Kas─▒m 2020
106
87
35
3 ayd─▒r cnm evlendi─čimden beri hi├ž korunmad─▒k ger├ži ya┼č 11 g├╝n sonra 39 amh 0.59 fsh 10.78 di─čer de─čerler normal bir umut bakal─▒m:)
Bende 35 yasindayim­čĺâ3ay denedim bu ay ovulasyon testi aldim benimde hic tecrubem yok burdan ogrenicez beraber­čĹŹben on yillik ewliyim ama yeni dusunuyorum cocuk

Gunesenes

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Aral─▒k 2018
260
64
32
Ya ne kdr tatl─▒s─▒nn bu ne kadar moral verici bir yorum ├žok te┼čekk├╝r ederim.:KK200: Umut her zaman var ├Âyle de─čil mi? ─░n┼čallah Rabbim nasip eder hepimize. Kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n Allah'─▒m
Elbette umut herzaman vardir allahin izniyle Cok guzel bir yastasin ve bebisin cok sansli olacak bol bol denemelere devam bende bu ay olmadi rabbim den hayirlisini diliyorum calismalara devam­čśé ovulation testlere devam

Afrozist

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
30 Eyl├╝l 2018
243
140
31
Ba┼čl─▒k tam benlik.tam 1 haftal─▒k gecikmem var testler hep negatif halbuki ovulasyinda ├žift g├Ârm├╝┼čt├╝m yani yumurtlamamda belliydi.offff