Gebelik mi ?

gizemliask

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
298
97
Kızlar merhaba şuan yumurtlama dönemindeyim ve birkaç gündür azar azar da olsa lekelenmeler kırmızıya pembeye yakın sonra kahverengi falan ... çikolata kisti de olunca üstünde durmadım ondandır die. Az önce hızlı gebelik testi yaptım çok ilginçtir ki benim test çift çizgi çıktı yalnız ayın başında adet oldum ve şuan neden öyle çıkmış olabilir bilgisi olan var mı ?...

bbilge23

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
997
709
27
Kızlar merhaba şuan yumurtlama dönemindeyim ve birkaç gündür azar azar da olsa lekelenmeler kırmızıya pembeye yakın sonra kahverengi falan ... çikolata kisti de olunca üstünde durmadım ondandır die. Az önce hızlı gebelik testi yaptım çok ilginçtir ki benim test çift çizgi çıktı yalnız ayın başında adet oldum ve şuan neden öyle çıkmış olabilir bilgisi olan var mı ?...
Üstüne görme yaşamış olabilirsiniz testinizi atsanıza

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.522
7.677
Testinizin fotoğrafını ekleyebilir misiniz?

gizemliask

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
298
97
Kızlar testim hemenn yapınca da hafif ti şimdi 10 dak olunca böyle oldu

Eklentiler

• E61BE2DF-B642-4211-9DF0-24452CB7108E.jpeg
    E61BE2DF-B642-4211-9DF0-24452CB7108E.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 254

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
4.809
7.794
30
Kan testi ver. İnsallh gebesindir canım. Senin adına sevindim 🤩

Feminas

Kedigillerin hayranıyım, pati aşığım ❤💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
2.701
15.309
Gizemli sen baya hamilesin ya 😄😍😍
Yani artık bu test yanlış çıkarsa daha kimse test yapmasın 😂 hayırlı olsun kan ver canım

gizemliask

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
298
97
Kuzumm sen hamilesin bal gibi 😍 üstüne görmüşsün 😍😍
Kuzumm heveslenmek istemiyorum çikolata kistim vardı bide 2 senedir istiyorduk umudu kesmiştim artık pandemiden dolayı da Hastaneye gitmek istemiyorum napcam bilemedim

gizemliask

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
298
97
Yumurtlama günümün en yüksek olduğu gündeyim ondan dolayı öyle çıkmış olabilir mi ki inanamıyorum hala Çünkü

Yagmurr07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
2.696
6.021
Test hangi marka

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nazlim0634

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
696
831
32
Kuzumm heveslenmek istemiyorum çikolata kistim vardı bide 2 senedir istiyorduk umudu kesmiştim artık pandemiden dolayı da Hastaneye gitmek istemiyorum napcam bilemedim
Inşallah hamilesindir sağlık ocağında yaptır testi canım ama büyük ihtimalle hamilesin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Yagmurr07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
2.696
6.021

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Feminas

Kedigillerin hayranıyım, pati aşığım ❤💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
2.701
15.309
Tekrar test yap bence bukadar koyu çıkmaya gece gündüz fark etmez suan imkanın varsa tekrar yap ben yanılma olduğunu düşünmüyorum

Etatli

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
849
478
26
Bi testin daha varsa tekrarla bence bayağı koyu çünkü çıkar