1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

gebelik sonrası kemikler irileşir mi?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve somuchfunny tarafından 2 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : somuchfunny
  1. somuchfunny

somuchfunny Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    merhaba arkadaşlar 4 ay 13 gün önce spinal ile sezeryan oldum (bir kızım oldu :KK28:)
    herkeste oldugu kadar bende de kilo problemi oldu detoks spor destekli 21 gunde 5 kilo erdım eski kiloma 4 kilo kaldı... asıl meseleye gelirsek yüzüğüm hala parmağıma olmuyor.

ACABA GEBELİKTE KEMİKLERİM İRİLEŞMİŞ OLABİLİR Mİ? (24 YASINDAYIM) :KK24:

Son düzenleme: 2 Ağustos 2017
  2. 13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : somuchfunny
  3. minidamla

minidamla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    182
    Ödül Puanları:
    48
    ben doğum yapalı 10ay oldu, genel anesteziyle mecburi sezaryen olmuştum. hamilelikte 20kilo aldım, ödem falan derken ilk birkaç ay sadece 5 kilo verdim. sporla destekleyerek son 6ayda 14 kilo daha verdim. yani hamilelik önesi kilomla arada sadece 1kilo var. gel gelelim yüzüğüm parmağıma zor giriyor, sonra da o kadar sıkıyor ki çıkartmak için elimi ıslatıp uğraşmam gerekiyor. o 1kilo ellerimde mi kaldı diye düşünüyorsanız hayır karnımda kaldı. yani ellerim aynı olmalı ama yüzüğüm sıkıyor.