Gebelik testi silik çizgi bakar mısınız?

seniseviyorum-

sεηι вεкℓιүσяυz αηηεcιм 🤰👼🤱
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
4.968
3.974

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bifincankahve

Hoayyy Maşallah 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
2.954
4.817
Kızlar bu sabah testi tekrar yaptım ve yaptıktan Bi kaç saat sonra yine silik çizgi göründü ama bir önceki teste nazaran daha koyuydu anlayamadım kafam çok karıştı. Haftaya tekrar test yapacağım en garantisi o olacak sanırım.

Eğer koyulaşıyorsa hamilesin 😊🌹

Bifincankahve

Hoayyy Maşallah 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
2.954
4.817
Daha Bi koyu ilk yaptığıma bakarak ama şöyle de bişi var ilk 5 dk içerisinde beliriyor Bi kaç saat sonra ikinci çizgi beliriyor bilmiyorum hemen heyecanlanmak da istemiyorum 😥😥

Ben ilk 5 dakikada çıkıyor diye yaptım yorumumu çünkü saatler sonra çıkan çizgiler burda birçok kişiyi üzdü.. Genelde testin üzerine su damlatın diyorlar kuruma çizgisi mi değil mi onu öğrenmek için

rreyhann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
568
413
Ben ilk 5 dakikada çıkıyor diye yaptım yorumumu çünkü saatler sonra çıkan çizgiler burda birçok kişiyi üzdü.. Genelde testin üzerine su damlatın diyorlar kuruma çizgisi mi değil mi onu öğrenmek için
Yarın su damlatatım bakalım değişecek mi
Ama daha önce de böyle test yapıp saatlerce beklediğimi oluhordu herhangi bir ikinci çizgi oluşmuyordı bilemedim