• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gebelik testi

Nu senaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
8
4
Merhaba kızlar sizlere bir sorum olacak dün öğlen vakitleri gebelik testi yaptım 15 dk baktım birşey çıkmadı ama 2 saat sonra baktığımda pempe çizgi belirmiş daha önce çok yaptım ama hiç hayalet çizgi bile olmadı sonra heycanlandim bugün erken gebelik testi yaptım markasida şeydi comfort gebelik testi dün yaptığım ise albi gebelik testi ucuzundan di bata 3 gün kaldı test mi yanlış anlamadım böyle olup hamile olan varmı acaba ..

L O L

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
3.310
5.207
Çizgiyi gördüm gibi
Yarın ilk idrarla bidaha yap canm

Pink_Butterfly92

🐾🐣
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
8.516
13.014
Merhaba kızlar sizlere bir sorum olacak dün öğlen vakitleri gebelik testi yaptım 15 dk baktım birşey çıkmadı ama 2 saat sonra baktığımda pempe çizgi belirmiş daha önce çok yaptım ama hiç hayalet çizgi bile olmadı sonra heycanlandim bugün erken gebelik testi yaptım markasida şeydi comfort gebelik testi dün yaptığım ise albi gebelik testi ucuzundan di bata 3 gün kaldı test mi yanlış anlamadım böyle olup hamile olan varmı acaba ..
Pardon albi oldugunu okumamişim o test bende hep silik cikarirdi benhix guvenmedim. Ama alttakinde hafif cizgi var ynede tekrarlayin 2 gun sonra

Yukarı Alt