gebelik testi

limbi33

Pembe prensesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kizlar,merhaba!!! Size bir sorum olacakti.
Reglim çok gecikti,son 2 gundur midem bulaniyor,başim donuyo.Kendimi çok kotu hissediyordum.Dum gebelik testi yaptim-pozitiv çikti.:emir_bebek:Doktora da gidicem.Ama testlere ne kadar guvenebilirim ki? Bir de eşim çok sevindi.Şimdi doktorda,negativ çikarsa ikimiz de üzülürüz.senağlamaGerçi,beklemedik,ama Allahtan.:Saruboceq:
Daha once testi kullanip,hamile olanlar var mi aramizda? :sm_confused:

tatli.cadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
cnm idrar test lerin yanılma olasılığı çok az ama sen yinede bir dr a görün kan ver kesin sonucu alırsın...hayırlısı neyse o olsun bu arada hayırlı uğurlu olsun allah kucağına almayı nasip etsinn

limbi33

Pembe prensesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cnm idrar test lerin yanılma olasılığı çok az ama sen yinede bir dr a görün kan ver kesin sonucu alırsın...hayırlısı neyse o olsun bu arada hayırlı uğurlu olsun allah kucağına almayı nasip etsinn
Tek korkum:
şimdi eşim sevindi,hemen herkese haber verdi.Ya doktora gidip,negativ çikarsa.Üzülürüz.Ama eşim de anliyo bunu,ve Allahtan diyo

tatli.cadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
negatif çıkacağını sanmıyorum ozaman şimdi eczaneye git başka bitane idrar teti al yine yap bakalım ne çıkacak pozitifse hiç bekleme hemen dr a git kesin hamilesin....ama negatif çıkarsada sorun yok umudunu kaybetme elbette üzülürsün ama önümüzdeki aya tekrar yaparsınız...

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
adetim çok gecikti diyorsun testtede pozitif çıkmış hamilesin bence
ben adetimden 3 gün önce test yaptım net pozitif çıktı.
sen adetin uzun süre geçtikten sonra yapmışsın bence yanlış olamaz ama yinede bitane daha alıp yap

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
Reglim çok gecikti,son 2 gundur midem bulaniyor,başim donuyo.Kendimi çok kotu hissediyordum.Dum gebelik testi yaptim-pozitiv çikti.:emir_bebek:Doktora da gidicem.Ama testlere ne kadar guvenebilirim ki? Bir de eşim çok sevindi.Şimdi doktorda,negativ çikarsa ikimiz de üzülürüz.senağlamaGerçi,beklemedik,ama Allahtan.:Saruboceq:
bana kalırsa sevinmelisin ben bu testlere güveniyorum heleki gününde geçmiş ve test yapmışsan mutlaka doğrudur ama zayıf bir ihtimallede yanıltabilir.genede ben inanıyorumki hamilesin hayırlı olsun tebrikler:1hug::1hug:

snookie

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
130
ben kan testi yaptırmadım idrar testinde çıkmıştı hamileliğim...
5. haftada dr a gittim o da onayladı...

jasmin35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bencede hamilesin..idrar testlerinin yanılmayı payı çok az.Küçük bir olasılık,ama kan testinde de pozitif çıkacağından eminim..Hayırlısı olsun.Darısı başımıza...

XIXC/@/

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2

ben bu hamıleliğimde hastanede ılac kullanıcagım ıcın gebelık testı yaptırdım negatıf cıkmıstı sonra eczaneden test aldım bıkacgun sonra onda pozıtıf cıktı özel bır polıklınıge gıdıp neolur ne olmaz dıe orda yaptırdım tekrar negatıf cıktı bıde eczanedekı testler bayat olabılır ondan pozıtıf cıkmıstır dedıler bana -tatlicadiarzu- ve suan hamıleyım eczanedeki testler daha 2 haftalık hamılelıklerı bıle cıkartıyor yani Allah hayırlı ewlatlar versın hepimize :1hug:

limbi33

Pembe prensesim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Gunaydin!
Dun yine test yaptim pozitiv çikti.Gerçi pek beklemiyoduk,ama:eek:

Yukarı Alt