Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

AysunEge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.

Borzo

Mucizemmm
Pro Üye
Emoji Skoru
5
İnşallah gebesindir canım...Sağlıklı güzel bir bebek sahibi olursun...

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ayy kesin hamişsindir hayırlısı diyelim Allah tamamına erdirsin şimdiden... darısı başıma..

yasemink

Cadı Kızım!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
HAMİŞSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNN:dance::dance::dance:
BENİMDE ÖĞRENDİĞİM GÜNKÜ HEYECAN GELDİ AKLIMA :lepi:
4 TANE YAPMIŞTIM ABARTIP 4ÜDE SİLİKTİ....kaydirigubbakcemile5
ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLICA KUCAĞIMIZA ALALIM İNŞALLLAAAAAAAAAHHH:nazar::Saruboceq::Saruboceq:

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.
hadi hayırlısı..büyük ihtimalle pozitif sonucu alacaksın..şimdiden tebrikler...:))

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:nazar:güzelim inş. hamişsindir ben gecen ay 3 kez gördüm o silik çizgiyi ama 9 gün gecikmeden sonra adetim gelmişti :çok üzgünüm:inş. öyle bi sonuç olmaz cnm senin için dua edicem hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

Cerennn

Berke'nin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
inşallah hamişsindir. hakkında hayırlısı olsun..............

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım benimde öyleydi ikinci çizgi daha silikti ve 12 haftalık hamileyim.umarım hamilesindir canım Allah sanada nasip etsin bu güzel duyguyu bizide habersiz bırakma hadi bakalım yeni anne adayı geliyo galiba aramıza hayırlısı canım.....a.s.

koza_81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
almak istediğin sonucu alman dileğiyle....hakkında en hayırlısı neyse o olsun :))

Yukarı Alt